• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Skerdilaidas

Super Anëtar
Anëtar
Aug 14, 2014
Postime
1,309
Pikët
38
Vendndodhja
Drenic
Klasifikone edhe ni ubermen qe ja kan than emnin Fehmi Lladrovci, i gat u ka me trup kogja, dikun mi 1.90cm. Ky ka qen burr mi burra qe nanat s'bajn ma! Um vjen shume interesant qe kejt kjo grupa e ti qe erdhen prej Kroacis (qe u paten refuzu prej lidereve t'vet shpallur t'Kosoves) jan vra gjat luftes n'Kosove.


 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Vertet njeri me parime te forta,te ralle jane trimat si ai ne shqiptari.
I perjetshem qofte kujtimi per te.
 

Ane

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 31, 2014
Postime
723
Pikët
0
Përgjigje e: Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Klasifikone edhe ni ubermen qe ja kan than emnin Fehmi Lladrovci, i gat u ka me trup kogja, dikun mi 1.90cm. Ky ka qen burr mi burra qe nanat s'bajn ma! Um vjen shume interesant qe kejt kjo grupa e ti qe erdhen prej Kroacis (qe u paten refuzu prej lidereve t'vet shpallur t'Kosoves) jan vra gjat luftes n'Kosove.


E kam pare nje dokumentar per Te dhe gruan e tij ,patriot te vertete dhe me vjen keq qe skan pas per ka me dhane jeten ..katastrofe ..
 
Top