• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klasifikoni ket Serb

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,120
Pikët
113
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Shume i bardh po m'doket bre


Eshte Albanese Honey!


Suljoti dhe Kapedani e kishin shume qejf.


Uroj te mos n'a kete ndjekur ne kete bote ashtu te quajtur shqiptare.


``Bej_dy_pompa``


El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,120
Pikët
113
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Serb, Shqiptar, maqedonas, grek, bullgar, romania, bosnia (ballkani domethen) pastaj fut ktu turk akoma dhe vende te middle east (egypt, siri, iordani, saudi arabia, Israel etj)...

Mos beni sikur nuk jemi te gjith nje fytyre.
Ai ne foto mund te jen nga te gjith kta vendet nga fytyra

Mos je e martuar me Vlonjat ti?


El
 

Arban bArbArian

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 27, 2015
Postime
323
Pikët
0
Re: Përgjigje e: Re: Klasifikoni ket Serb

Kenka me fustanellac......
'I' osht mashkullore , 'E' osht femnore , psh. i atij , E asaj , Ell Ella (E lloj , i llojit E) sipas kuptimit tem dmth femnore , ill dmth mashkullor e All mos vet hiq , All sipas asftsis t'kuptimit tem , osht sikur Alphabeti , Alpha , A , i pari , nese e lyp me shembuj , at'her toka osht femnore , mali (mineralet) osht mashkullor , e A osht prej nga vjen minerali , nga yjZIT , pra aj terri = universi , lufta ose ma shum gjelozia osht te toksort qe i gjelozojn malsort per bukurin e tyne , e kan shti n'fustan shqiptarin ose Arbnorin , mirpo edhe n'fustan doket mashkullor , dmth e ka kuptu lojen (Arbnori) edhe e ka vesh fustanin mjau bo qefin edhe prap doket 'like e baby eating BEAST' , sidomos kta dy 'n'djatht' .Fustani osht i Ella , mirpo bisha mbetet bish , ps kta 'bishta' (n'thojza) jon ndertust e civilizimeve , perveq nji personi , aj person sipas kuptimit tem osht bish / malsor , mirpo shkaku i perzimjes bjen edhe e hup kt pamje , ky person nuk pajtohet me gabimin e tij (paraadhsve) edhe per me vertetu qe prap osht bish , e lufton vllaun e vet kurr pa nal edhe mas furishmi , fatkeqsisht ky person me kt sjellje (sje ell oj qyqe) , bohet si qen i terbum qe e lshojn , ata qe e kan perzi edhe rrzu.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,570
Pikët
113
..fustanet i kane ble ne greqi..kapelet dhe kepucet ne turqi mirepo ahere nuk mbanin breke por pushke ose thika te gjata keshtuqe ky takim mund te kete perfundu ne sherr vetem sepse nuk paska viktima.
 
Top