• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kodet e Facebook!

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,884
Pikët
113
Prap fletrrufe sot nga FB
Meqe e kuptove gabimin nuk te ndeshkuam
Cit.sig.shtetit `dance`
Per sjelljen e mire ne ramazon,

Ke nje lloro nga Patronazhistja jote nga Viena,..:D

 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,596
Pikët
113
padronazhistja nuk eshte nga vjena por suedia. ajo eshte nje sekretare e saj qe vetem i shton 'bukurine'!
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,216
Pikët
113
Heren qeter ledio kur te shash fixhibukes beje me dhafa te koduar, qe as ai Spilinbergu :ROFLMAO: mos ta kuptoj se çfare ke dashur te thuash.

Ngaqe ne dite te sotit edhe sharja eshte art, nuk ka me sharje primitive, por kreative dhe me stajle te thurrur ``fumato``
 

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,724
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Heren qeter ledio kur te shash fixhibukes beje me dhafa te koduar, qe as ai Spilinbergu :ROFLMAO: mos ta kuptoj se çfare ke dashur te thuash.

Ngaqe ne dite te sotit edhe sharja eshte art, nuk ka me sharje primitive, por kreative dhe me stajle te thurrur ``fumato``
Si ja mori ajo 128 mld $?!Te punosh gjithe jeten edhe ti mari gruja leket kot!
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,216
Pikët
113
Si ja mori ajo 128 mld $?!Te punosh gjithe jeten edhe ti mari gruja leket kot!
po qfare ja mori, kur ti pashe qe dolen me projekte te reja edhe ta shesin Windowsin me office, antivirusin gratis pdhus nje pfizer bonus, vetem ashtu behet para e modhe. Eshte mbushur bota dallavere :LOL:
 
Top