• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kodi

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
1,110
Pikët
113
KETE e kam provuar apo PIKERISHT dhe me nxjerr error.
NUK e di persene.
Në cilin version të windowsit po e instalon: win 7 apo 10`?

Si alternative mund të jetë një version më i vjeter i Kodit,
posaçërisht nëse je duke e instaluar në Win 7!

Versionet më të vjetra të kodit i gjen këtu, (si psh 18.7 Leia):

https://xbmc.de.uptodown.com/windows/versions
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
1,110
Pikët
113
Miremengjesi.
Kjo me del.....
Sipas të gjitha gjasave ke nevojë t'i bëshë update drajverit të kartelës së grafikës.

por shikoje edhe këtë video, ndoshta mund të të ndihmojë.
Ka zërin e dobët, por vlen të shikohet...

 
Last edited:

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
679
Pikët
63
Kush e ka idene se cfare addon duhet te perdore ne kodi per te pare kanale duke perdorur antenen?
Kam nje smart tv box por kompania qe e kisha ma blloki sepse mbaroi abonimo. Mund te instaloi aplikaione Android. Por nuk po gjej nje qe te funksionoi me vetem me antene.
 
Top