• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit.

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,724
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
O Tankist...
Po nuk nderton dot loje mbrojtesi.
Mbrojtesi per te larguar topat eshte. Si do ti afrojesh portes kundershtare?!
Apo pretendon te besh golat nga porta ne porte?!

Per mua skema me e sakte eshte 361. Skeme hollandeze. I pershtate te gjitha posturave te lojes.
Po ne kot i japim gjithe ato miliona Rejas,ja ku e kemi trajnerin!
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,647
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Ne mbetemi nje ekip teper modest qe tenton te arrije nivelet e nje skuadre mesatare dhe te qendrueshme. Rei Manaj nuk e kuptoj si mund te quhet futbollist ai?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,883
Pikët
113
Se mos ke ndonje tjeter me te mire ti.
Po mire, po ate lojtarine tirNes, nga zvicrra, pse e merr perpara Asanit, te partizanit?

Tani ne kampionatin shqiptar ka lojtare sh te mire.

Mala, Bitri, Asani, Bardhi,..cinari,..
 
Last edited:

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,647
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Vetem gjimshitin ke lojtar per kombetare aty ti te tjeret jane te gjithe mere me leng.
Pak a shume 3 a 4 lojtare jane te sakte. Ne nuk kemi nje lojtar qe te luaje topin. Nuk e kuptoj ka vite qe luhet bjeri ti bim te dali ku te dali. Ekipi nuk ka fizionimi. Dinet kemi qene edhe dikur, por kishe nje fare loje,nje fare stili,ke pas edhe playmakers si Demollari apo Skela. Tani ke ca lojtare qe vetem vrapojne kot pa perdorue trurin. Mirepo une jam nga ata qe betohem qe nuk do ti shoh me se me deshperojne me keto ndeshje te dobeta,por kur vjen ndeshja e rradhes mezi pres te filloje. Deshira eshte me e madhe se sa mundesia reale qe ka ky ekip.Mendoj se ka ardh koha te provihen trhanere Shqiptare
 

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,724
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Pak a shume 3 a 4 lojtare jane te sakte. Ne nuk kemi nje lojtar qe te luaje topin. Nuk e kuptoj ka vite qe luhet bjeri ti bim te dali ku te dali. Ekipi nuk ka fizionimi. Dinet kemi qene edhe dikur, por kishe nje fare loje,nje fare stili,ke pas edhe playmakers si Demollari apo Skela. Tani ke ca lojtare qe vetem vrapojne kot pa perdorue trurin. Mirepo une jam nga ata qe betohem qe nuk do ti shoh me se me deshperojne me keto ndeshje te dobeta,por kur vjen ndeshja e rradhes mezi pres te filloje. Deshira eshte me e madhe se sa mundesia reale qe ka ky ekip.Mendoj se ka ardh koha te provihen trhanere Shqiptare
Vetem Ilir Daja ben per trajner.
 
Top