• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Koncepte krijuse ne imazhe

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Coptues patatesh,qepesh karrota,molle, etj

Sperkatese vaji
Tabletop Oil Mister

Pasta Pot,kulluse makaronash
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Copa akulli te holla per shishe
Water Bottle Ice Cube Tray

Preres Hudhrash-The Garlic Chop

 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Mbajtes qepe
Onion Holder

Citrus Sprayer-Sperkates lengu limoni

Kthetra mishi per te mbajtur dhe coptuar mishin e pjekur
Kitchen Claws
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Dice & Slice Chopper
Pret fruta zarzavate ne copa te vockla kubike

Shtypese hudhrash te qeruara
Rocking Garlic Crusher

https://www.youtube.com/watch?v=PxK5Aderzgw
Tas i dyfishte,te tasi posht hedh mbeturina.
Double Dish
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Rrahese vezesh,brumi,material silikon
2-in-1 Silicone Whisk
Perdoret edhe per te nxjerre ushqime nga tigani

Party Bowls On Ice

 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Grill Clip
Mashe per te mbajtur ushqimin ne zgarre
per te mos rene poshte direkt ne kontakt me qymyrin e ndezur dhe zjarrin

Rinse Bowl & Strainer
Perdoret per te mbajtur ne larje dhe Kulluse fruta zarzavate

Apple Corer Heq boshtin me farat nga mollet.
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Mandoline Slicer

https://www.youtube.com/watch?v=mxcvVcVn1YA
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Dorashka silikoni rezistente ndaj nxehtesise,perdoren per te hequr tava te nxehta nga furra,tigane te nxehte dhe tenxhere te nxehta nga zjarri,hequr vezet e ziera nga uji i nxehte,mishin e pjekur nga zgarra, etj

Mbajtese silikoni(Silicone holster)

 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Lyhen elikat e ventilatorit
dhe kur ventilatori te filloje te punoje
do krijoje efekt ylber.
 
Top