• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Konfiskohen pronat e shtetit shqiptar neper bote per te paguar gjoben e Beketit.

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Atehere je kontradiktor... se vete nuk e pranon qe te punosh per to nderkohe qe je edhe dakort me krimet dhe aktivitetet e tyre . ( ku mjafton qe te paguajne taksen e shtetit ) . LooL
zana e dashur, a je ne rregull, po ne bote ka aktivitete qe nuk quhen kriminale, si prostuticioni, por qe ne shqiperi quhet krim dhe denohesh,
ka shtete qe e lejojne canabisin, nderkoh qe ne shqiperi te fusin ne burg,
tani si ti quajme keta, kriminele, kur keta lejohen ta ushtrojne kete aktivitet ne disa vende, dhe fitojne,
ne angli ku jeton ti, a nuk lejohet prostitucioni, a eshte e ligjeshme, pooo,
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,089
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
zana e dashur, a je ne rregull, po ne bote ka aktivitete qe nuk quhen kriminale, si prostuticioni, por qe ne shqiperi quhet krim dhe denohesh,
ka shtete qe e lejojne canabisin, nderkoh qe ne shqiperi te fusin ne burg,
tani si ti quajme keta, kriminele, kur keta lejohen ta ushtrojne kete aktivitet ne disa vende, dhe fitojne,
ne angli ku jeton ti, a nuk lejohet prostitucioni, a eshte e ligjeshme, pooo,
Po ne Po flasim ne vije te drejte me ligjin , sipas vendit perkates ... se rrin sa rrin dhe shton klecka .🙄

Kurse ti Po flet per krimin e organizuar , korrupsionin , parate e pista ... per ato qe jane ne lufte dhe kundra ligjit ... ( por mjafton qe te paguajne taksen ) . 🙄
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Po ne Po flasim ne vije te drejte me ligjin , sipas vendit perkates ... se rrin sa rrin dhe shton klecka .🙄

Kurse ti Po flet per krimin e organizuar , korrupsionin , parate e pista ... per ato qe jane ne lufte dhe kundra ligjit ... ( por mjafton qe te paguajne taksen ) . 🙄
une flas per aktivitetet gri dhe ato qe lejohen ne perendim,
noten zana se ora kaloi mezin e nates, 12,
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,964
Pikët
113
une jam idealiste, kam deshire dhe zell te jem pjese e jetes qytetare demokratike.
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
une jam idealiste, kam deshire dhe zell te jem pjese e jetes qytetare demokratike.
idealistet, me se shumti i ke ne perendim, atje ne shqipri ke pak idealista, pjesa dermuese jan pragmatista,
persa i perket jetes qytetare demokratike qe deshiron, ajo mungon atje,
i vetmi perfaqesues i kesaj jete qytetare demokratike atje, eshte Edvini 83 , do zoti nuk eshte larguar nga forumi,
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,033
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Shkova tek faqja zyrtare dhe pashë lajmin...
E kanë shkrujt si sytë që ti pellcasin, plot gabime gramatikore
gazetaret, i kemi specia me e çuditeshme ne bote, dhe ajo qe me çudit eshte ; po ata qe i kane vendosur dhe i paguajne, nuk i shohin,
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
E nise me Franceskun ne Shqiperi ... e dole tek mbreteresha ne Angli , Pjer . 😆

Gjume te embel e naten e mire . 🙂
shife dhe kete artikullin e dashur, komshinjt tane nuk e kategorizojne me si aktivitet kriminal,

 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,212
Pikët
113
shife dhe kete artikullin e dashur, komshinjt tane nuk e kategorizojne me si aktivitet kriminal,

Kete duhej ta bente Shqiperia para Maqedonise.
 
Top