• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Konfiskohen pronat e shtetit shqiptar neper bote per te paguar gjoben e Beketit.

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Akoma nuk ju kane VARROSUR,se NUK me dhimeni ASPAK.
PERJASHTO ata dhe ATO qe du une.
komb...PLEHRASH.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,933
Pikët
113
Dhe ju keni shpresa se keta horra do te punojne per futjen e Shqiperise ne BE. Shikon se cfar ben bota Demokratike? Kjo arsyeja perse PS dhe PD kan sabotouar hurjen ne BE, bashk me demokracine sepse nuk bejne dot so ju do qefi me BE.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Dhe ju keni shpresa se keta horra do te punojne per futjen e Shqiperise ne BE. Shikon se cfar ben bota Demokratike? Kjo arsyeja perse PS dhe PD kan sabotouar hurjen ne BE, bashk me demokracine sepse nuk bejne dot so ju do qefi me BE.
LIKE ta dhashe me DETYRIM ndosha dhe pa deshire.
Nuk i fusin ne BE,sepse BIE cmimi i...KOKAINES.
Si dhe...vjen nga...Columbia permes Ekuadorit,mrri ne Durres nga rruge te tjera dhe PERFUNDON...ATJE.
Cmimi eshte i LARTE apo FITIMI.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,933
Pikët
113
Gjykata te konfiskoje pronat e politikanve dhe jo te shtetit Shqiptar, nuk eshte Shqiperia as e Ed palles dhe as e Sali lulushit.
Mand keshtu veprohet per te bere popullin te ndergjegjshem e te vetedijshem qe te mos votoje me horra si keta.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Mand keshtu veprohet per te bere popullin te ndergjegjshem e te vetedijshem qe te mos votoje me horra si keta.
Kokainen ne Shqiperi e sjellin...Ministra dhe ish te TILLE.
KAQ...se po te permend emra me...VRASIN ne mu.
SHYQYR...nuk jetoj ne ate vend...MORRASH.
Noten e mire.
 

Marla

.
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
5,423
Pikët
113
Kokainen ne Shqiperi e sjellin...Ministra dhe ish te TILLE.
KAQ...se po te permend emra me...VRASIN ne mu.
SHYQYR...nuk jetoj ne ate vend...MORRASH.
Noten e mire.
Jo vetem ne shqiperi por ne cdo shtet trafikun e droges e bejne pushtetaret.

Ktu tek ne eshte kombinim me i frikshem sepse pervecse pushtetare jane e pushta si dhe 1 tufe rrugacesh brekgrisurish.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,688
Pikët
113
Jo vetem ne shqiperi por ne cdo shtet trafikun e droges e bejne pushtetaret.

Ktu tek ne eshte kombinim me i frikshem sepse pervecse pushtetare jane e pushta si dhe 1 tufe rrugacesh brekgrisurish.
Tregoja Manos, kete gje,..se eshte pak rilindas,..:p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Jo vetem ne shqiperi por ne cdo shtet trafikun e droges e bejne pushtetaret.

Ktu tek ne eshte kombinim me i frikshem sepse pervecse pushtetare jane e pushta si dhe 1 tufe rrugacesh brekgrisurish.
Kudo ndodh ky lloj kombinimi dhe jo vetem aty tek ti /ju .
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,976
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Spiuni i SIMIt.

Sistem i qelbur. Merr tjetri 110 miliom Euro kot.
Beso pastaj tek Evropa dhe gjykatat Evropiane o shqiptar i gjore. Sa i paditur je!!!
Skema eshte shume e qarte. I mbyllin televizionin,ky i hedh ne gjyq,ne fund paguajne taksapaguesit shqiptare dhe 110 milionet ndahen. Gruaja e Erion Veliajt eshte pjese e avokatise se Beketit "kundra" shtetit shqiptar. Dhe populli vazhdon degjon perallat e Babe Myslym Shallvares.
 
Top