• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Konfiskohen pronat e shtetit shqiptar neper bote per te paguar gjoben e Beketit.

anonn945

Super Anëtar
Anëtar
Mar 5, 2021
Postime
147
Pikët
28
Jo se bexheti eshte me i mire se nje m jane por kujtojn erdiogani se funksjonon bota si turkmenistan ku mund te tall b. Per Kompanite private, ktu, kur bejn kontrata shqyrtohen nga zyra avokaterie/kompani avokaterie perpara dhe kontrata behen ne baze te tyre, ka me mira ligje qe i mbron brenda dhe jashte vendit. Aty i ka te gjithe bashkpuntore pronaret e firmate te leshit[ droges] dhe miqte dhe e ka ne rregull ben si te doje dhe i ndajn te gjitha bashk prandaj nuk ankohen dhe ligjin e ben vet ne shtet.
 
Last edited:

shoku_tanku

Free Palestina
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
30,317
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Jo se bexheti eshte me i mire se nje m jane por kujtojn erdiogani se funksjonon bota si turkmenistan ku mund te tall b. Per Kompanite private, ktu, kur bejn kontrata shqyrtohen nga zyra avokaterie/kompani avokaterie perpara dhe kontrata behen ne baze te tyre, ka me mira ligje qe i mbron brenda dhe jashte vendit. Aty i ka te gjithe bashkpuntore pronaret e firmate te leshit[ droges] dhe miqte dhe e ka ne rregull ben si te doje dhe i ndajn te gjitha bashk prandaj nuk ankohen dhe ligjin e ben vet ne shtet.
Avokatet ketu e kane mare diplomen me mik.
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
6,715
Pikët
113
Edhe rrogat e kontrolloreve shkojne per llogari te Bexhetit edhe shteti u thote punoni pa leke ose do tju fusim NE burg.Pse nuk i jep rrogen e saj Ballukja Bexhetit?
te them te drejten tanku me shume me dhimbsen pensionistet te papunet dhe fukarnjte e shqiperise qe pervec 2500 euro borxh te pergjithshem iu shtua edhe ajo e bechettit ... Kam pershtypjen qe "kryengritja" e befte e kontrolloreve do te fashitet po ashtu pa zhurme dhe pasoja kur doli tom doshi pa dem nga gjithe ajo stuhi qe.ngriti....

Po zgjaste me shume se tre dite skandali i gjobes se bechettit duhej nje levizje.
 
Top