• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

Thread
Kulti i kalit
 • 6

  Paion

  shqiptar From vargmal
  • Postime
   38
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 5

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,169
  • Rezultati i reagimit
   12,326
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,764
  • Rezultati i reagimit
   28,582
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,330
  • Pikët
   113
 • Top