• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur “djalli” nuk gjendet tek mazhoranca

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,659
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Unë të thash shiko ... e shijo dhe jo të merresh me politikë
I paska vajtur nofulla shtrember , edlin 😁 dhe ate pjese te fytyres dmth komplet ate gjysmen a failed photoshop .😁😁
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,443
Pikët
113
I paska vajtur nofulla shtrember , edlin 😁 dhe ate pjese te fytyres dmth komplet ate gjysmen a failed photoshop .😁😁
Ja psh, diskutimi i Zanës më pëlqen....
i pa përlyer me politikë...
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,795
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Po te ish gjalle Dulla ne ditet e sotme e ta pyesje ,cfare je....me siguri do thoshte antikomunist:D
 
Top