• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur do te marri fund dhuna ndaj femres??

Status
Temë e mbyllur.

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Une kshu Kam qene perhera o vlla,as dhune por as me hater su mbaj. Flas ate qe Di si te vertete gjithmone. Pyet po deshe anetare qe me njohin ketu me kohe. Kshu qe ti bej vaksinen pa merak se nuk behesh I dhunshem... 😝
Une dhunen e perdor me karar dhe pa
vaksine , i kombinoj dozat pa i ber dëm askujt
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,212
Pikët
113
Une dhunen e perdor me karar dhe pa
vaksine , i kombinoj dozat pa i ber dëm askujt
Une nuk perdor dhune,une jam e ashper shpesh se flas drejt per drejt,pa I zbukuruar fjalet te tingellojne sa me bukur Tek anetaret. Por them te verteten e xhveshur,e nese kjo me Ben mua te dhunshme atehere na falni qe shprehim mendimet tona neper Tema... Kshu sic po vete do na ndaloni e Pak te drejten e lirise se shprehurit lol...
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Une nuk perdor dhune,une jam e ashper shpesh se flas drejt per drejt,pa I zbukuruar fjalet te tingellojne sa me bukur Tek anetaret. Por them te verteten e xhveshur,e nese kjo me Ben mua te dhunshme atehere na falni qe shprehim mendimet tona neper Tema... Kshu sic po vete do na ndaloni e Pak te drejten e lirise se shprehurit lol...
Ate po thoja dhe une
me mire e verteta lakuriq, e zhveshur 😁
Nese nuk ndjehesh mire dhe do te rrefehesh sepse shpirti yt i trazuar nuk po gjen paqe
eja bija ime se une do e gjej kohen te degjoj rrefimin tend deri ne oret e para te mengjesit

1623188233731.jpeg
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,212
Pikët
113
Ate po thoja dhe une
me mire e verteta lakuriq, e zhveshur 😁
Nese nuk ndjehesh mire dhe do te rrefehesh sepse shpirti yt i trazuar nuk po gjen paqe
eja bija ime se une do e gjej kohen te degjoj rrefimin tend deri ne oret e para te mengjesit

View attachment 93408
Allah ,Allah... 🙄
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,212
Pikët
113
Ate po thoja dhe une
me mire e verteta lakuriq, e zhveshur 😁
Nese nuk ndjehesh mire dhe do te rrefehesh sepse shpirti yt i trazuar nuk po gjen paqe
eja bija ime se une do e gjej kohen te degjoj rrefimin tend deri ne oret e para te mengjesit

View attachment 93408
Andej nga italia kshu,si italiane duken... 😆
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,212
Pikët
113
U mundova ta lehtesoj sa me shume dhimbjen qe mbart ti, ndaj dhe te solla dike te moshes tende .. por kemi dhe koleg nga greqia si ky ne foto qe jan te gatshem te asistojne ne pastrimin e shpirtit tend
View attachment 93409
Jo Jo,ai tjetri me I embel dukej,CTA bej kete une ketij as I .... Flitet 😜
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
47,418
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Ne te mire e ne te keq
Ja ta shofim te shtunen😁
Nuk e prisja prej teje thiken pas shpines....un jam mashkull tolerant dhe fare mire mundeshe te me thoje qe: Nig'jo i dashtun, ti je nje djale i mire dhe shum xhentil por nuk je per mua" edhe un do te te hapja rrugen qe te vazhdoje jeten dhe te gjeje ate qe te ben te ndihesh si princeshe....bile bile un do te behesha edhe kumbari.

Edhe pse me dhemb shpriti kur e thashe qiket, perseri lumturia jote eshte prioriteti im kadish....cdo te shtune keshtu mendoj.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top