• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 88

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   52,743
  • Rezultati i reagimit
   37,746
  • Pikët
   113
 • 74

  Nicktjeter

  Per aspera ad astra.
  • Postime
   17,513
  • Rezultati i reagimit
   17,682
  • Pikët
   113
 • 63

  O2

  ☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
  • Postime
   23,088
  • Rezultati i reagimit
   12,184
  • Pikët
   113
 • 47

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,637
  • Rezultati i reagimit
   28,421
  • Pikët
   113
 • 38

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,334
  • Rezultati i reagimit
   16,916
  • Pikët
   113
 • 36

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   39,427
  • Rezultati i reagimit
   9,395
  • Pikët
   113
 • 36

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   29,989
  • Rezultati i reagimit
   21,543
  • Pikët
   113
 • 34

  Punk1

  V.I.P
  • Postime
   11,112
  • Rezultati i reagimit
   12,413
  • Pikët
   113
 • 33

  Stelar

  white light
  • Postime
   37,335
  • Rezultati i reagimit
   23,046
  • Pikët
   113
 • 33

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,357
  • Rezultati i reagimit
   9,493
  • Pikët
   113
 • 30

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,991
  • Rezultati i reagimit
   27,330
  • Pikët
   113
 • 28

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   13,676
  • Rezultati i reagimit
   8,282
  • Pikët
   113
 • 27

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   7,204
  • Rezultati i reagimit
   10,205
  • Pikët
   113
 • 27

  Marla

  .
  • Postime
   5,392
  • Rezultati i reagimit
   6,659
  • Pikët
   113
 • 25

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   31,182
  • Rezultati i reagimit
   21,525
  • Pikët
   113
 • Top