• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,872
Pikët
113
Nuk na mjaftojne 'mungesat' ne jeten reale ,tani edhe ne ate virtuale....askush I pa zevendesueshem e sidomos ketu,..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,268
Pikët
113
Vendndodhja
Mbase per te munguar jo, por do t’i kujtojme, sepse kane zene vend ne kujtesen tone.
Si psh rasti i hidhur i anetares Mjelma, qe nderroi jete disa vite me pare.
Nuk me kujtohet ky nick @YOKO , ishte pjese e forumit tone ?
 
Top