• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 52

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
  • Postime
   59,066
  • Rezultati i reagimit
   12,223
  • Pikët
   113
 • 29

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,300
  • Rezultati i reagimit
   7,682
  • Pikët
   113
 • 24

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   10,543
  • Rezultati i reagimit
   3,971
  • Pikët
   113
 • 12

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   4,220
  • Pikët
   113
 • 11

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   14,718
  • Rezultati i reagimit
   6,445
  • Pikët
   113
 • 7

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   5,993
  • Rezultati i reagimit
   949
  • Pikët
   113
 • 7

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   2,616
  • Rezultati i reagimit
   1,010
  • Pikët
   113
 • 6

  Rex

  ne fronin tim
  • Postime
   16,218
  • Rezultati i reagimit
   5,445
  • Pikët
   113
 • 6

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   4,673
  • Rezultati i reagimit
   2,497
  • Pikët
   113
 • 5

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   11,176
  • Rezultati i reagimit
   4,289
  • Pikët
   113
 • 5

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,635
  • Rezultati i reagimit
   28,420
  • Pikët
   113
 • 4

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,991
  • Rezultati i reagimit
   27,330
  • Pikët
   113
 • 3

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,847
  • Rezultati i reagimit
   9,388
  • Pikët
   113
 • 3

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,124
  • Rezultati i reagimit
   339
  • Pikët
   83
 • 3

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   5,888
  • Rezultati i reagimit
   4,202
  • Pikët
   113
 • Top