• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

LGBTQ+

Status
Temë e mbyllur.

Purple

V.I.P
Anëtar
Jul 19, 2021
Postime
362
Pikët
63
Mirembrema,
Jeni pro apo kundra marredhenieve dashurore (apo quajeni si të doni) të të njejtes gjini, të personage qe nuk ndihen rehat me trupin e tyre dhe nderrojne gjini, martesat gay, lesbike? Apo adoptimit të femijeve nga ciftet LGBTQ+?
 

Cold_Girl

02/08/2021🤍
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
5,420
Pikët
113
Vendndodhja
S'TE INTERESO
Nuk jam kunder mardhenieve femer me femer apo mashkull me mashkull
Por nuk jam pro e atyre qe ndryshojne gjini.
Gjithsesi nuk mund ti gjykoj,gjithsecili e zgjedh vete se si ta jetoje jeten.
 

Purple

V.I.P
Anëtar
Jul 19, 2021
Postime
362
Pikët
63
Nuk jam kunder mardhenieve femer me femer apo mashkull me mashkull
Por nuk jam pro e atyre qe ndryshojne gjini.
Gjithsesi nuk mund ti gjykoj,gjithsecili e zgjedh vete se si ta jetoje jeten.
Po perse je kunder atyre qe ndryshojne gjini?
 

Purple

V.I.P
Anëtar
Jul 19, 2021
Postime
362
Pikët
63
Teme koti......

rrefuzoj te marr pjese ne te tilla tema ku ngaterrohen hormonet apo organet....cfaj kane organet qe truri i ketyre eshte i perdhjere e i fandaksur?.....
Aaaa dmth i joti (truri) funksionon tamam, i “ketyre” jo sipas teje
hmmm 🤔
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
47,483
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Pse duhet te tallem?
sepse nuk ma merr mendja qe je e tille....alamet goce ti i ke te gjitha mundesite te martohesh e krijosh familjen tende...te kesh e gezosh femije e nipa e mbesa......ta them me sinqeritet.

keto metodat e reja jane per ata laskaret qe e kane bithen e mushur me te mira e llastohen sepse jeta e tyre ska me asnje kuptim.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top