• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

LGBTQ+

Status
Temë e mbyllur.

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
10,773
Pikët
113
Ky quhet 'stabilizim i popullates'. 95% jane kot. - thone keta shefat te cilet mendojne se jane ajka e njerezimit.
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
15,099
Pikët
113
Screenshot_20210722-064821_Chrome.jpg

Ky truri im.ka p....ur kur vjen puna tek keto open mind.

Qr sa shtohen dita dites.
Per hajer!
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
15,099
Pikët
113
Cune a goc e kane mutantin ? 😜
Kush dreqin merr vesh nga keta ç'bejne.
Majmun do pjelle ai
Llogarite ta kapin dhimbjet e lindjes ate
E zeri i tij si do jete
😂😂😂

Zoti me falte
Me japin nje neveri me sjelljet e tyre. 🙄
 
  • Like
Reactions: A2.

112

V.I.P
Anëtar
Jun 25, 2021
Postime
359
Pikët
63
Kush dreqin merr vesh nga keta ç'bejne.
Majmun do pjelle ai
Llogarite ta kapin dhimbjet e lindjes ate
E zeri i tij si do jete
😂😂😂

Zoti me falte
Me japin nje neveri me sjelljet e tyre. 🙄

Tani qe lexova keto fjale per dhimbje lindje, sme pihet me ky expressi.

Do e bej makiato 😂
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,538
Pikët
113
Qka ti thuash, qka ti shkruash. Ishalla i del ndonje shponzor si Bill Gata edhe bene ndonje donacion ua ndreq vaksinen anti lesbo-gay. Si quhej ai qe iku ne hapesire, Jeff Benzamoli i Amazonit 🤣 sa harxhon parate ne hava, te bente ndonje te mire ne toke.
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,485
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Qka ti thuash, qka ti shkruash. Ishalla i del ndonje shponzor si Bill Gata edhe bene ndonje donacion ua ndreq vaksinen anti lesbo-gay. Si quhej ai qe iku ne hapesire, Jeff Benzamoli i Amazonit 🤣 sa harxhon parate ne hava, te bente ndonje te mire ne toke.
E bëri ore ja të mirën që ju bëri i dha ktë pamje gjithë globit!!!
Kushedi ça ka qenë inxhinieri i modelimit të kësaj rrakete?😂
636885A7-8111-4469-AC9B-E89339B17597.jpeg
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,485
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Une mendoj qe femijet tane duhen parapergatitur qe te mos kene mentalitetin qe kemi ne.
Mbase ne Shqiperi eshte i vogel..o Italia akoma sh fanatik nga Vatikani..ama vende te tjera jane shume me perpara
Ta përgatisësh për çfarë?
Që ka dhe MamiBabi?
Fëmija duhet të jetë i lirë të paktën tek shprehja e emocioneve dhe si ndihet.
Gay dhe Lesbige lind nuk bëhesh si Tranvestitët
Përderisa janë në m2 e vetë mua nuk më bëjn përshtypje siç tha dhe e shoqja e Sazanit Çpunë kam unë ça bëjn me trupin e tyre.
Mendoj se deri ktu janë ok por kur vjen ke planifikimi familjarë aty prishin rendin e botës imagjino nesër në një dasëm ku dhëndri ose nusja është produkt i një MamiBabi😂
 
  • Haha
Reactions: A2.
Status
Temë e mbyllur.
Top