• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ligje të reja për “LGBTQI+”

A jeni ndakord të ndryshohet kodi i familjes në Shqipëri?


  • Numri i votuesve
    40
  • This poll will close: .

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
26,487
Pikët
113
Nashti kjo Woke movement e beri dhe Supermanin gay 🤪🤦‍♀️ Kur u be dhe Supermani imagjiino burrat e tjere normale. Lol
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,615
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
a ka mundsi nanjoni t'ma shpjegoje i cik akronimin: LGBTQI sepse jom i cik katunar i trashe ke baba ene smor vesh shume nga kto belegjite e reja qe kon dale tashti ne kohet e sotme...
Deri tek LGBT, pak a shume e mor vesh baba (neve katunart dikur i thojshim- Pederasta) mirpo kjo fjala e re "QI" po m'ngatrron qomet dhe me sjell ne mendje mendime te liga dhe te turpshme !
Me thone te drejten nuk e du per vete kte shpjegimin sepse nuk me rr*het shume ca bojn pederastat, por e du per nji mikun tim te ngushte qe osht shume i interesum per ksi ceshtjesh! :p
.........................................................
(shife shife... e di un qe ju shkon mendja per keq juve dhe menjiher mendoni se e du shpjegimin per mikun tim @drague !!! -qesh--qesh--qesh-
njerez pervers- qe menoni ksi gjonash, sepse Dragues i pelqejne pjeshkat mer dulla, biles i pelqejne mo shume kur jane pa qime....uuuupsss pa push pra Nektarina- desha t'them! :p-hug-tap_fare)
 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
6,851
Pikët
113
a ka mundsi nanjoni t'ma shpjegoje i cik akronimin: LGBTQI sepse jom i cik katunar i trashe ke baba ene smor vesh shume nga kto belegjite e reja qe kon dale tashti ne kohet e sotme...
Deri tek LGBT, pak a shume e mor vesh baba (neve katunart dikur i thojshim- Pederasta) mirpo kjo fjala e re "QI" po m'ngatrron qomet dhe me sjell ne mendje mendime te liga dhe te turpshme !
Me thone te drejten nuk e du per vete kte shpjegimin sepse nuk me rr*het shume ca bojn pederastat, por e du per nji mikun tim te ngushte qe osht shume i interesum per ksi ceshtjesh! :p
.........................................................
(shife shife... e di un qe ju shkon mendja per keq juve dhe menjiher mendoni se e du shpjegimin per mikun tim @drague !!! -qesh--qesh--qesh-
njerez pervers- qe menoni ksi gjonash, sepse Dragues i pelqejne pjeshkat mer dulla, biles i pelqejne mo shume kur jane pa qime....uuuupsss pa push pra Nektarina- desha t'them! :p-hug-tap_fare)
Penallti per Teuten!Portieri i Pazarit te Ri duhet te pozicionohet😂😂😎
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,986
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
a ka mundsi nanjoni t'ma shpjegoje i cik akronimin: LGBTQI sepse jom i cik katunar i trashe ke baba ene smor vesh shume nga kto belegjite e reja qe kon dale tashti ne kohet e sotme...
Deri tek LGBT, pak a shume e mor vesh baba (neve katunart dikur i thojshim- Pederasta) mirpo kjo fjala e re "QI" po m'ngatrron qomet dhe me sjell ne mendje mendime te liga dhe te turpshme !
Me thone te drejten nuk e du per vete kte shpjegimin sepse nuk me rr*het shume ca bojn pederastat, por e du per nji mikun tim te ngushte qe osht shume i interesum per ksi ceshtjesh! :p
.........................................................
(shife shife... e di un qe ju shkon mendja per keq juve dhe menjiher mendoni se e du shpjegimin per mikun tim @drague !!! -qesh--qesh--qesh-
njerez pervers- qe menoni ksi gjonash, sepse Dragues i pelqejne pjeshkat mer dulla, biles i pelqejne mo shume kur jane pa qime....uuuupsss pa push pra Nektarina- desha t'them! :p-hug-tap_fare)
Janë një kualicion "portash" që luajnë gola

Lesbian, gay, bisexual, transgender, queer and intersex (përkthimin ta jep shoku yt @drague se ka filluar të kuptoj anglisht)
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,986
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
Gjithëpërfshirje!!!!!!!
E drejta fjalës ku mbeti!!!!!????
E drejta e komunikimit dhe e ligjërimit ku shkoj?????
Prit kur të na ndryshohet edhe mënyra e të shprehurit të dashurisë , respektit, krenarisë, sjelljes, edukatës (kjo ka kohë që ndikohet nga grupimet lgbt)
Nuk ka më çudira që të të ndikojnë në jetën e përditshme, kur ato ligjërohen nga të votuarit e shteteve të Eu, sepse vetë Eu është një Bashkim i çuditshëm idiotësirash
 
Top