• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

liqeni artificial

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
13,156
Pikët
113
ndonje te vogel e gjen. sheh ghithmone disa me kallama qe kalisin durimin ndoshta per sport se per te ngrene sma mbush mendjen.
Pse je e interesuar?
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,282
Pikët
113
@BABAYAGA nuk e di a eshte akoma gjall liqeni kombinatit ose rezervuari?
Ka qene edhe nji rezervuar mbas kopshtit zoo.akull ishte uji.
 
Top