• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liverpool FC

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,379
Pikët
113
Salah eshte jashtoksor bre, mekat qe nuk ka top te art per ket super yll.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
18,019
Pikët
113
Bayern Munchen me sa mbaj mend une i ka mund thelle, por sme kujtohet sakte
Bajernit keta i moren Champions ne minutat shtese. Eshte ndeshje e famshme ajo. Bajerni beri gjithcka perfekte ne ate ndeshje. Luajti shume mire, shenoi nje gol, goditi shtyllen vec rasteve te tjera, gjithcka perfekte. Ne fund Macesteri i futi dy gola dhe mori Kupen. Eshte ndeshja me e vecante e futbollit qe kam pare ne jeten time.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,352
Pikët
113

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Bajernit keta i moren Champions ne minutat shtese. Eshte ndeshje e famshme ajo. Bajerni beri gjithcka perfekte ne ate ndeshje. Luajti shume mire, shenoi nje gol, goditi shtyllen vec rasteve te tjera, gjithcka perfekte. Ne fund Macesteri i futi dy gola dhe mori Kupen. Eshte ndeshja me e vecante e futbollit qe kam pare ne jeten time.
E mbaj mend, dhe qe ta dini ti dhe @SystemA , kjo ndeshje eshte arsyeja pse klubi me i urryer ne bote nga une eshte Man Utd.

Gjths pas 2 vitesh nga kjo ndeshje Bayern fitoi champions league.

Sot e kesaj dite djajte e kuq na shohin me dylbi. Kemi dyfishin ne tyre me shume champions ;)
 
Top