• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liverpool FC

Flaubert

Status quo ante bellum ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
7,153
Pikët
113
Vendndodhja
Great Britain 🇬🇧
Besoj e mer PSG ose Manchester City sivjet, kto shoh favorit, pastaj Bayern Munchen, dhe me pas Liverpool 😜
Kshu si ty kam menduar dhe une 5 vitet e fundit ,por eshte gabim ,sa te jen ‘legjendat’ verdalle , kupa u takon atyre , ke par ndonje surprize ti , ta fitoje champions ne 20 vitet e fundit ? 😀
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113

Ta MYLLIM per DANAS...
LIVERPOOL-in e mujtin....vetem laskuriqet nga trojet me preshe EDHE ne VESHE.
PRA....i RRUAJNE = LESHT.
TSCHYSS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
PS..... from Jaylious Yew.

Love the 2nd team. They are still growing. Humble yet ambitious, they will become Liverpool's torchbearers in the future.


FAZITI i shkruesit....dil ne rruge AQE ne PYT noi...
endacak,
axhe,
gjyshe,
girl ne cerdhe
boys ne kopesht e te TJERE...apo vini me lujt?
Kundra cileve?
NUK ka rendesi.

KAQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Miredita.
E vrejta nga minuta e 20-te,dhe nuk po me pelqejne ashtu sic deshiroj une.
M.gj-te 2-1.
PS....ka dhe danas te ketilla,por MISTERI gjermon do mori masa,perndryshe NUK i dihet.

EC ATY.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Miredita.
E vrejta nga minuta e 20-te,dhe nuk po me pelqejne ashtu sic deshiroj une.
M.gj-te 2-1.
PS....ka dhe danas te ketilla,perndryshe NUK i dihet.

EC ATY.
Sna boni gjo ne jerrmani,dhe PERGEZIME kundershtarit.
Nga goli i dyte REDS=ASNJI gjuajtje ne porte.
Edhe...KUNDERSHTARI = VRAPONTE.
KAQ.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Po pse....kush shkruajti te kunderten?
Nul luhet gjithnje me te njejtet lojtare, sado te mire te jene,..

Lojtaret e stolit duhet ta tregojne veten, kur thirren ne loje,..

Edhe Bayerni sot qe prape cope cope, por kete rradhe i dolen golat,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Nul luhet gjithnje me te njejtet lojtare, sado te mire te jene,..

Lojtaret e stolit duhet ta tregojne veten, kur thirren ne loje,..

Edhe Bayerni sot qe prape cope cope, por kete rradhe i dolen golat,..
Une kom QEJF te PERPLASET...
REDS vs juve,masanej e vrejme.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Une kom QEJF te PERPLASET...
REDS vs juve,masanej e vrejme.
Po do perplasen, por veret cdo gje nga gjendja e lojtareve ne aTe moment,

Sa te demtum ka dhe sa te lodheur jane lojtarery kryesore ne ate kohe,..

Smund te jesh gjithnje ne te njejten forme,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113

PS.....


FAZITI.....Unë nuk dua të zemërohem që nuk pati shtrëngim duarsh.
Të bësh një gabim është në rregull, por duhet të mësosh.
Edhe unë nuk pata një reagim të mirë.
Nëse ai nuk do një shtrëngim duarsh, nuk do tja jap, pasiqë ,në këtë planet ka shumë njerëz të tjerë, të cilëve mund dhe do t'ua jap.
Unë respektoj pak a shumë çdo pozicion.
Tani gjithçka është e qetë(pra RELAX).

KLOPPO.

PERFUNDIMI...

GJIGAND-et, kqyren kur fitojnë por sidomos kur humbin.
Çështje.....
stili,
edukimi dhe = KULTURE futbolli.
Ose ne SHQIPEN TIME.... GORJA i Madridit NUK mund ti disponoj.

MBYLLJA.....Gjithnjë e më shumë i bindur se KLOPP edhe.....
si TRAINIER edhe si.....
PERSONALITET asht = 1 aPO NJISH.


TSCHYSS.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton

PS.....


FAZITI.....Unë nuk dua të zemërohem që nuk pati shtrëngim duarsh.
Të bësh një gabim është në rregull, por duhet të mësosh.
Edhe unë nuk pata një reagim të mirë.
Nëse ai nuk do një shtrëngim duarsh, nuk do tja jap, pasiqë ,në këtë planet ka shumë njerëz të tjerë, të cilëve mund dhe do t'ua jap.
Unë respektoj pak a shumë çdo pozicion.
Tani gjithçka është e qetë(pra RELAX).

KLOPPO.

PERFUNDIMI...

GJIGAND-et, kqyren kur fitojnë por sidomos kur humbin.
Çështje.....
stili,
edukimi dhe = KULTURE futbolli.
Ose ne SHQIPEN TIME.... GORJA i Madridit NUK mund ti disponoj.

MBYLLJA.....Gjithnjë e më shumë i bindur se KLOPP edhe.....
si TRAINIER edhe si.....
PERSONALITET asht = 1 aPO NJISH.


TSCHYSS.
Latin hesapi ai gorja qe thua ti. Shumica e latineve kshtu jane po ti vesh re.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Faull SADE.
Ekipi GRANDIOS i kalon veshtiresite.
COME on NGJYRA..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Po ku mer vesh thirsty...apo
ky KURVA se cfar eshte 666.

Ec ATY.,
 
Top