• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mbyllet aeroporti i Rinasit për shkak të grevës.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,661
Pikët
113
Dy meshkujt brenda, ajo femra ne arrest shpie.

Sabotatoret ne litar,..

Kur te dalin do kerkojne strehim politik diku ne evrope besoj,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,661
Pikët
113
Cilet avokate kane marre?
Ska te bej fare avokati ne shkallen e pare, pasi te gjithe dhjesin gjak, nga skengjatbeu,

Vetem nese i nxjerr shkalla e dyte, por gjithsesi nese ndrrohet pusbteti, do marrin para dhe ndoshta ndonje poat
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Ska te bej fare avokati ne shkallen e pare, pasi te gjithe dhjesin gjak, nga skengjatbeu,

Vetem nese i nxjerr shkalla e dyte, por gjithsesi nese ndrrohet pusbteti, do marrin para dhe ndoshta ndonje poat
“Tek sheshi, tek sheshi, ta hedhim.....!!”
 
Top