• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mos u tremb e dashur ti

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Përgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

E bukur Dide..:))..!!
Pergjethsisht "njeriu instiktiv" sot po behet shume dominues,e mjaft i rrezikshem dhe degradues per shoqerin,jo vetem ne shtjellimin e nje ndjenje dashurie por dhe ne segmente te tjera..sociale.
Eshte koha e tille,instinkti e ka mposhtur ndjenjen lere me llogjiken.
Po te shkruaj dhe dicka tjeter(mendim personal): sikur interneti mos te funksionoje 1 Muaj,shume pjesemarres apo user behen vrases ose shkaterrues.......
Ju mungon virtualiteti,dhe kthehen ne realitet.
 
Top