• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Movie soundtracks

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Po e nis me vershellimen (Colonel Bogey March ) te "Bridge on the river Kwai", meqenese me eshte kujtuar shume shpesh gjate kesaj jave.


Enjoy!
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

"Rosemary's Baby" nga Krzysztof Komeda

 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,751
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Ennio Morricone - Joss Il Professionista Soundtrack - Chi Mai

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

"Les parapluies de Cherburg" nga Michel Legrand


Kaq per sonte. :)
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,584
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Ennio Morricone - La Piovra - "Strana Bambina"


Nuk e di pse kjo kenge gjithmone me kujton femijerine. :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,226
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Kolona zanore

For a Few Dollars More - Ennio Morricone

 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,584
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Zindagi Zindagi - "Jete e dyfishte"

 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,584
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Po ky te kujtohet?

Francis Lai - "Disperatamente Gulia"


Ku nuk e kam kerkuar kete serial dhe nuk e gjej dot. :(
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

"Armageddon" - Diane Warren

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,994
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Ahengu ne film. Quaje si te duash.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Përgjigje e: Kolona zanore

Kur te keni kohe te tepert ne dispozicion....
Naten e mire....kombas
 
Top