• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Movie soundtracks

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,739
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Samiu te pershendes , ky osht cover verzioni i grupit Patika

Origjinali nga kojshjija i jon Demir Krasniqi

 
Top