• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

My wall.

LOST

1- Get out before sunrise!
Staff member
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,128
Pikët
113
Alkoli eshte nje reaksion patologjik ndaj pritjes, prandaj edhe une pij vetem 2 here ne jete, kur kam ditelindjen dhe kur nuk kam ditelindjen ! :wub:

 
Top