• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndodh ne Greqi

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
9,899
Pikët
113
Po 7 vite ku ishin prinderit?
Me duket shum absurde qe nje prind nuk shef ndryshimin qe mund te kete femije pas nje traume te tille!
Pedofilet kane egzistuar gjithmone, dhe ne cdo vend! ka dhe ne shqiperi sa te duash
Nuk e di nga i mer kto informacione, por shqipria jo vetem qe nuk ka pedofil por nuk kemi as homoseksual. Jan gjera qe nuk ekzistokn ne dna superiore tonen.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,160
Pikët
113
Keshtu skandalesh kane plasur edhe ne france..e fundit ishte me femijet e Bernard Kouchner, ish ministrin e jashtem me femijet e tij( djalin ishte ishte perdorur nga burri i dyte i gruas se pare)e pare,ishin te dare, nuk e di si i bie de ata ndahen e martohen me dhjetera here)megjithese e dinte nuk beri asgjje per hir te pushtetit,
Te gjithe krimba jane kush jane ne fuqi dhe n'a bejne moralin me pas
 
Last edited:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,194
Pikët
113
Bobo dhe ti lol

Nuk e di por qe kur nxjerr statuse me ato fotot hot sexy me rrjeta dhe thongs nuk e marr me seriozisht per punen. Xhanem se kam marr nojher dava bq lulishtesh :D
Lere se ky me shkrin -qesh-

Nuk e mar dot seriozisht 😁
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
26,284
Pikët
113
Kur ka pas qe ne kohen e enverit imagjino tani se ca behet.
Kshu ka pas thone, edhe Dem Xhepa,

Mis vdeksha pa e pi nje kafe me q'at burre,

P.s

Po pse e kthyet muhabetin nga Nreqia ne Shqiperi?

DjePI i ktyre dihet kush eshte....

Apo dashuria e kishes?...:D
 

Marla

.
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,044
Pikët
113
Kshu ka pas thone, edhe Dem Xhepa,

Mis vdeksha pa e pi nje kafe me q'at burre,

P.s

Po pse e kthyet muhabetin nga Nreqia ne Shqiperi?

DjePI i ktyre dihet kush eshte....

Apo dashuria e kishes?...:D
Jo jo e perzume nga Skiperia e degdisem ne Ameriqi se nuk lejojm kshu gjonash ketu :p
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
26,284
Pikët
113
VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur

Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin.
Featured image of article: VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur
Pamje nga ngjarja
22 Shkurt, 2021 19:34
GREQI-Një video e pahijshme, ku tregohet një prift që është duke abuzuar me një fëmijë të mitur është bërë publike në mediat greke.
Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin. Gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë.
Video e plotë:
Ekipi i astinomiko.gr vendosi ta publikoi këtë material, për të ndërgjegjësuar qytetarët që mund të shohin të tilla situata dhe t’i raportojnë.
(k.a/dosja.al)
 
Top