• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndonjëher......

Lois

Never expose your next step,just step.✌
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
3,219
Pikët
113
Ndonjehere dhe jo vetem ,
mendoje se QENTE LE TE LEHIN ,
karvani ecen perpara 😜.
Ata qe jane te pafytyre , fshihen gjithmone pas kraheve
ata qe jane te VERTETE dhe me GUXIM , arrijne te perballin Realitetin dhe Ty .
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
15,099
Pikët
113
Screenshot_20210722-223248_Chrome.jpg

Duhen blere kyçe te rinj,perderisa dizifektues s'ka kualitet. :p
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
28,303
Pikët
113
Ndonjehere duhet ta pranojme se:”Njerezit gjenden prane teje vetem kur u nevojitesh “ ,eshte fakt i vertete🙂
E ke shume gabim, bash kur te nevojiten njerezit, nuk te gjinden pran, te harrojn sikur nuk ke egzistuar kurr, e flas nga eksperienca.
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,485
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
:unsure:

Ndonjehere

Ndonjehere mendoj, per cfare kjo jete ben fjale?

Ndonjehere mendoj, se askush ska faj

Ndonjehere mendohem, pse shkelqejn kto drita?

Ndonjehere mendoj,se ne erresire do te jete prita.

Ndonjehere mendohem, pse me pelqen te bertas?

Ndonjehere mendoj, vetes ti uleras.

Ndonjehere mendohem per cfare hyne ne pune genjeshtra

Ndonjehere mendoj se nuk fiton gjithmon e verteta

Ndonjehere veshtroj gjera qe nuk duhet ti shikoj

Ndonjehere mendohem se gjithcka qe loje

Ndonjehere shikoj cfare jemi bere dhe qaj

Ndonjehere veshtroj te tjeret qe i pushton vaj

Ndonje here, dua te futem ne ate sherr dhe te le jeten aty

Ndonjehere ,dua te largohem nga gjithesia pa ty

Ndonjehere mendoj se eshte e embel edhe pse nuk jam me te

Ndonjehere me mungon aq shume sa nuk rroj dot me

Ndonjehere mendoj se eshte dhimbja qe peshon

Ndonjehere mendoj se askush ne kete bote nuk te degjon

Ndonjehere mendoj se pa te cdo gje eshte kot

Ndonjheher mendoj pse duhet te derdh lot?

Ndonjehere mendoj se eshte shiu qe te frymezon

Ndonjehere mendoj se kur zemra vuan fillon rimon

Ndonjehere mendohem,vargje pa fund asaj ti drejtoj

Ndonjehere mendoj se po nuk pe mbrapa do te kushtoj

Ndonjehere eshte dielli qe shkelqen per ore te tera si deti dhe rera

Ndonjehere eshte erresira qe pllakos dhe Ferri qe vulos

Ndonjehere mendoj se eshte vetem thjesht Ndonjehere………..


Sometimes you wonder, who would give a FUCK if they lost you
Yet sometimes the sun shines around the clock
But sometimes it's dark, and hell is hot
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
15,099
Pikët
113
,,,,, them s'vlen e vari hejbet
Por ndonjehere me del edhe e them
E pasi e them (atehere them se vertet s'vlen) 🤭
 
Top