• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne nderim te anetares se dashur Ajana87

Juna

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
2,003
Pikët
113
nuk e imagjoj dote se paska ndru jete ajo vajze, une para ca dite po mendoja per te se nuk e shifja ktu me po thoja se ndoshta eshte shkeputur nga forumi pa e ditur se si qenkan gjonat ;( ah sy gjynah gjith ajo vajze me mire mos ta lexoja ket teme se spo ndihem mire :(
 

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,601
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
nuk e imagjoj dote se paska ndru jete ajo vajze, une para ca dite po mendoja per te se nuk e shifja ktu me po thoja se ndoshta eshte shkeputur nga forumi pa e ditur se si qenkan gjonat ;( ah sy gjynah gjith ajo vajze me mire mos ta lexoja ket teme se spo ndihem mire :(
U bene 4 muaj pa Ajana87 dhe akoma me duket si enderr😢Edhe pse nuk do kemi me postime nga Ajana87 lutjet,uratat per vajzat e saja do vazhdojne ne kete forume
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,542
Pikët
63
:cry::cry::cry:Edhe mua me duket sikur nje enderr qe dua te zgjohem... e ti them me ka marr malli per ty ,biseden me ty ,humorin qe me beje te qesh me lot! Njera nga bisedat qe kam bere me te,e qe mu kujtua ate dite kur mora lajmin e dhimbshem ishte si paralajmerim....!Me kishte thirre ne tel por une kish dite qe e kisha nderruar numrin,i lajmrohet personi tjeter e mbase si me shaka i thote ...ky person ka vdekur para disa dite!Ajana e shokuar hyn ne profili timin fb, te burrit, e githe atyre qe i ka njohur per te pare qfar ka ndodhur,ka qene von shume, naten nuk e kishe zene gjumi deri ne mengjes derisa une u zgjova dhe pash qe me kishte shkruar...e tani sa te qeshurat kemi bere ....e ngacmoja ani a tu dhimsa shume a....!Ajo ooo nete shume jame merzite mi! O zot pushofte e qete ne lulet e parajses!Amin..
 
Top