• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqiptare

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
12,650
Pikët
113
Tani Po degjoja kete
Desha ta sjell Po te len ti o goc😁
Motra vanes eshte bio, Vana vene vene ka mekatu😁
Kjo goca kendon bukur
Te prrshendes🌺
Ashtu me thon qe ta marr buken me rrecel na dora ne fakt 🤣🤣, se di ca kan se une e shkreta gjith jeten buken time kam ngrene, gojeve te liga ju ka myk buka vet ne kerkojne neper dollapet e mi 😁 😅 😜
Ku ka mekat qe e shpla hijen e katnares mi 🤭😅 , ajo ka qen yll qe e vogel me beso, eshte rritur dhe per rrjedhoje tiparet i jane formesuar dhe hijeshuar e duket sikur ka bo gjera, por se besoj.
Tani dridhe icik belin meqe ishte fest sot 😜

 
Last edited:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,218
Pikët
113
Ashtu me thon qe ta marr buken me rrecel na dora ne fakt 🤣🤣, se di ca kan se une e shkreta gjith jeten buken time kam ngrene, gojeve te liga ju ka myk buka vet ne kerkojne neper dollapet e mi 😁😛
Ku ka mekat qe la hijen e katnares mi 🤭😅 , ajo ka qen yll qe e vogel me beso, eshte rritur dhe per rrjedhoje tiparet i jane formesuar dhe hijeshuar e duket sikur ka bo gjera, por se besoj.
Tani dridhe icik belin meqe ishte fest sot 😜

Pak hunden I cik vetllat pak buzet😁
Tani keto tipare ka robi😁
Nejse se sjam e sigurte thjeshte kur ben krahasimin e fotove te vjetra....
Gjithsesi mua me pelqen eshte kengetare e mire!
Ja nje kenge per ty pa te dridhme😁
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
12,650
Pikët
113
Pak hunden I cik vetllat pak buzet😁
Tani keto tipare ka robi😁
Nejse se sjam e sigurte thjeshte kur ben krahasimin e fotove te vjetra....
Gjithsesi mua me pelqen eshte kengetare e mire!
Ja nje kenge per ty pa te dridhme😁
Jo jo, e sigurte qe ska bere asgje, e njof qe klysh 😉 , pse s'ke foto ti ku ke dal si ufo 😅😜, se pikerisht aty kapen kur dun me te von perposht 😛
Kurse Nora ene pse e bukur me trupin yll, ka ven dor ne hunde 😁
Ja nje kenge e lumtur nga ky Ylli 😍

 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,218
Pikët
113
Jo jo, e sigurte qe ska bere asgje, e njof qe klysh 😉 , pse s'ke foto ti ku ke dal si ufo 😅😜, se pikerisht aty kapen kur dun me te von perposht 😛
Kurse Nora ene pse e bukur me trupin yll, ka ven dor ne hunde 😁
Ja nje kenge e lumtur nga ky Ylli 😍

Nora ka surratin si dhi mi e njof nga afer
Ose me sakte e ka pase!
Ka bere mollezat buzet vetullat hunden!
Trupin e ka pase dhe vazhdo ta kete yll.
Yes kam foto before and after
Por buzevice kam qene before and afer 😁
Enjoy
 
Top