• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nga jeta e njerëzve me "peshë" ( VIP-ave )

Marla

Ǝnįoγ ⅃iʇɘ!
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,800
Pikët
113
R.I.P Ver Llapa ... e kam ekskluzive kete foto vintage, kur ika ma dha kujtim, nuk do e gjej me kur t vi heres tjeter... 😭
uuuuu tani e pashe qenga Veri

Gjynaf i shkreti e shifja gjithmone kur dilja nga puna
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,862
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
MEDIALE VIP
Publikoi fotografinë më këmbët hapur që i zbulonte gjithçka, Albërie Hadërgjonaj zbulon të vërtetën
MË: 19 MARS 2018 NË ORA: 20:52

FOTO GALERIDitën e djeshme në mediat rozë qarkulloi një foto intime e këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

Ajo kishte pozuar nga shtrati e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe dhe kishte hapur këmbët duke lënë t’i dukej një pjesë e mirë e pjesës së poshtme të trupit.

Gjoksi i saj bombastik zinte një pjesë të mirë të fotos që më vonë u fshi dhe qëndroi vetëm pak minuta në profilin e saj.


Në lidhje me këtë këngëtarja ka reaguar duke thënë se ishte montazh dhe se ajo nuk e kishte postuar një foto të tillë.

Albëria ka sqaruar me anë të një Instastory:
Fotoja është montazh! Ma vodhën password-in e Instas dhe kanë manipuluar. Iu lutem portaleve, mos publikoni gjëra të tilla!”.

Image
FOTO GALERI
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
11,743
Pikët
113
po ti gi mashi pse e postove
e mban veten edhe per njeri elegant
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,862
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Kallashi po mbanë Ramzan
17/04/2021 - 22:55:42


Kallashi po mbanë RamzanJemi në muajin e shenjtë e te bekuar të Ramazanit dhe besimtarët mysliman po axhërojnë, duke përmbushur një nga obligimet e fesë islame.

Siç dihet, edhe disa nga të njohurit tanë mbajnë Ramzan, për çka ndër vite kanë folur publikisht.
Ndoshta nuk ua merr mendja, por edhe Kallashi po axheron.
Siç kuptojmë, vallëtarja që është larguar dukshëm nga jeta publike, po ndihet shumë mirë në këtë muaj të bekuar, derisa po axhëron./Kosovarja/
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Me sa info kam une per ak47 , ajo vetem mire ka ber ne jeten e saj! pavarsisht qe grate e martuara e urrejne
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,862
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Adelina vjen me një thënie për jetën, i komenton edhe Tayna

1619054023266.png
Diva e muzikës pop në Kosovë Adelina Ismaili është bërë sonte aktive duke postuar një fotografi dhe një thënie për jetën poshtë saj
Adelina Ismaili ka ndërprerë për pak kohë emisionin e saj “Tete a Tete” derisa sot është rikthyer në Instagram duke postuar një thënie për jetën që duket se ka nxitur reagimin edhe të kolegës së saj, reperes Tayna.

“Nuk mund të fluturosh lartë nëse nuk ecë me këmbë për tokë. Nuk mund të përqafoni me pasion nëse nuk qani me lot nga emocioni. S’mund ta përqafoni të ardhmen nëse nuk e adhuroni të kaluarën e juaj”, ka shkruar Adelina në këtë postim.
E në këtë postim nuk kanë munguar komentet e shumta, një ndër të cilët është edhe ai i reperes Tayna e cila ka shkruar tre emotikone me zemra në sy duke buzëqeshur.

Adelina si replikë i ka shkruar asaj: Dashnija…./GazetaExpress/
 
Last edited:

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,862
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Me veshje sportive, Rita Ora vë në pah format truporeBYADVIJE AVDIU
01/07/2021 09:38

Rita Ora është fotografuar derisa shkonte në palestër.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nuk po i ndalon ushtrimet në palestër, shkruan atvlive.tv.
Rezultatet shihen në format e saj trupore të cilat i vuri në pah edhe së fundmi derisa po dilte nga palestra e veshur me rroba sportive.
Këngëtarja, shfaqi barkun e tonifikuar në një set palestre ngjyrë vjollce ndërsa dilte nga palestra ‘DogPound’./ATVLIVE/@drague -të jetë beqare, mo?
 
Top