• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje CV e mbetur ne sirtar.......

ajzberg

ajzberg
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
153
Pikët
28
Vendndodhja
Tirane
KERKESE PER DEPUTET....

Jam katnar den babaden
Ne shtepi kom lope e qen
Kom nji gru e pese femi
Kom plot groshe dhe turshi
I kom dhomat me sistem
Me cati dhe me anten
Kom oborr me peme frutore
Ne cep te tij nje nevojtore
Kom veture e kom kal
Kom tv me dixhital
Kom toke me lakra e pras
Me raki mikun qeras
Gjel e pula kom n furrik
Jom sallaks ne politik
Kom maru nji shkolle fillore
Se te mesmen e lash mbas dore
Kjo per mu eshte civia
Malli toka dhe shtepia
Gruja fmijt e gjo e gjall
Deputet du me u shpall......
 
Top