• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje fasade

Aleks30

Super Anëtar
Anëtar
Apr 7, 2021
Postime
141
Pikët
28
Mendoj se mes praktikanteve musliman dhe te krishter, nuk ekziston ajo armonia qe ne mburremi kaq shume. Mjafton te hapesh nje teme te tille ne ndonje grup fb dhe e kupton menjehere pasi do shihen duke lene takime per tu ndeshur si vikinget.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,910
Pikët
113
Po ngaterron besimtaret e vertete nga huliganet dhe bullistet...
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,659
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Edhe ? Mendimi i yt personal Ky .. dhe nuk eshte nevoja me hapur nje teme me vete per thjeshte mendime personale .. eshte nje teme ne forum ku thote “ Mendimet e castit “ aty drejtohu.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,599
Pikët
113
keto konflikte lindin ne gjirin e besimtareve jo te devotshem. keto konflikte, behen genjeshtra, genjeshtrat norma dhe nga normat lindin fanatiket dhe terroristet. nje besimtar qe vetem adhuron nuk ka kohe te grindet me genjeshtaret dhe mburramanet e tjere.
 
Top