• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përse klima është çmendur?

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,356
Pikët
113
Po jo mo se e ka humb fuqine frederiku 😁😁
Lajmet idiote te portaleve ne fier nisi shiu me bresher 😂😂
Ne lushnje ka bubullima
Love is in the air,..:D

 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
7,309
Pikët
113
Love is in the air,..:D

dogana asgje sma prish kenaqesine e ksaj dite as kimetja le te shtrengohet me ke te doje 😁😁
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,089
Pikët
113
Jane CMENDUR speciet me dy shputa dhe JO klima.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,726
Pikët
113
klima nuk eshte cmendur fare, por vertet mund te kishte filluar dimri global qe do e zhduke specian njerezore per disa milona, mbase biliona, vjet.
sipas disa studimeve kemi edhe disa qindra mijera vjet kohe perpara se te fillojne ngricat totale!
 
Top