• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje

Status
Temë e mbyllur.

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
7,209
Pikët
113
Kombinati veshur kuq e zi
Drague... kombinati po vuan akoma pasojat e post termetit🤣
Ore kot nje pyetje... se vallahi kam kaq dite e s me ze gjumi naten... aman ai shoku tanku, qe ju shofte emri... ne kombinat jeton?🤣
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,325
Pikët
113
Drague... kombinati po vuan akoma pasojat e post termetit🤣
Ore kot nje pyetje... se vallahi kam kaq dite e s me ze gjumi naten... aman ai shoku tanku, qe ju shofte emri... ne kombinat jeton?🤣
Thuj @Mandi . kombinati ka qene rrebel i sistemit
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
12,650
Pikët
113
Une per ty erdha ketu,,, jo se per ca vaj halli apo hall per vaj🤣
Shyqyr zotit kane pasur prodhim ullinjte sivjet, e kam siguruar vajin e ullirit me cmim te mire🤣
Ndonji frut i shijshem me nevojitet... dua te bej milkshake dhe shkon me luleshtrydhe😁
Ehhhhh mi non kshu vajti dhe kjo pune, luleshtrydhe neper endrra te terreee 😅, he se ne mos realitet neper endrra me shihni te tere ama 😁😍
 

Performer

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
32,079
Pikët
113
un mezi e shkrujta si fjal :p

hyra dhe si fanti spathi desh ja lash pergjys biseden dhe ktyre zogjve lart lol

valhalla vere me mire van halen se ngjan me cool : )
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
12,650
Pikët
113
un mezi e shkrujta si fjal :p

hyra dhe si fanti spathi desh ja lash pergjys biseden dhe ktyre zogjve lart lol

valhalla vere me mire van halen se ngjan me cool : )
Avash mi avash ti , zogjt thot 🥴 , per tango duhet 2 vet se me lodhet ne me cmenet. Pale kur thoni lart e posht pastaj qe jom qejflije 😅 me morshi pleshtat ne morrat bashk po pata se nuk osht faji im qe me ka bo mami te bukur ne me pelqejn cunat :wub::ROFLMAO::ROFLMAO:, e rendesishme eshte ke pelqej una 🤩
E thash me ne fund se plasa 😁
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,113
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Miresekeardhur dhe kalofsh mire ne forum ( edhe pse jeni bere te bezditshem tashme me k’to nderrimet e emrave dhe jam anetar i ri ) . LooL
 
Status
Temë e mbyllur.
Top