• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pas ndarjes nga Kanye West, Kim Kardashian nis romancën me mikun e ngushtë

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,888
Pikët
113
Femer e shpifur eshte, kto femrat e bardha qe shkojn vetem me zezak sepcifikisht kan difekte. Shikoje si e ka doren si mashkull kimi. Ka qene hot kur ishte 19 20 vjece por tani eshte shpif.
Nuk eshte e bardhe o Kurt, eshte me prejardhje armene.
 
Top