• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Patinazhi ne akull..

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113

Kemi pasur dhe NE.....dikur(mbase kemi akoma-mund te me kundershtoni).
PS....gojet e liga THANE(dhe JO une)....drejtoresha qe ja vune,e coi per LESH....ambasadorin bojs.
 
Top