• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per te ndaluar dhunen tek femrat, duhet te ndërhyjmë tek meshkujt.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,391
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Genjeshtar...

Shume gra jane ankuar... Ti ben seks te dhunshem!
Bej tutje more..............
Mos me prish imazhin dhe mos me shkaterro rreputacionin forumor.
Un jam dhe mbetem flamurtar i paqes dhe i tolerances pergjate zekezit.

Piplla, mos bej dhune po bej zekez.
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
5,255
Pikët
113
Sot jam gjith diten ne pun,
Por sapo te kem mundesi do lexoj te gjitha komentet dhe do te them.

Kjo meme pershembull mua nuk me pelqen sepse cdo epok ka gabimet e veta.
Nuk eshte pune gabimi, eshte CBERJE KOMPLET e mashkullit, ndaj SATANIKET bejn c'te duan ne Bote.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,519
Pikët
113
Qe kur u bere mama, je bere me e embel dita dites :wub:
E per cka thojn kur eshte mama eshte me e meshirshme, une nje kohe e kam pas managjeren, ajo kurr femij s’kish pas, kuku po e veshtir ka qene me neve, nje gabim te vogel te thirrke ne zyre hahahahhah
 
Top