• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perballe Femrave

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,964
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Ti na ke sjell nej gje apo do i biesh qylit gjithmone?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
43,893
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Perballe Femrave

Femra nuk i rri perballe mashkullit por gjithmone ne krah.....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,261
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Vazhdoni te jeni perballe femres ju gjininja e forte por s'po jeni kerrkund afer se kuptuarit te saj ..
Ndoshta ne shekullin e ardhshem mund te perparoni ...
Hmmmmm...e leme po te pergjigjem ...harxhon kohe!
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,964
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Po kam!..i harxhove leket Merit!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,261
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Kush harxhon kohe.....
Martohuni....vlen dhe per mua!
Neser
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,828
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Perballe Femrave

Shkaku i pare ka 2 mije vjet qe perdhunon inteligjencen e gjithesecilit.
Ti keshtu eee ?!...Me keto filoZofite e tua...
Te pakten, une e kam budallallekun autentic..

Hyr ne rresht , ate bej !
dhe kujdes, perdori ata zinxhire, te mbrohesh nga nudizmi uniform.
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,307
Pikët
0
Përgjigje e: Perballe Femrave

1 gje te vetme, nuk i fal kurre nje mashkulli :

Te me perdhunoje Inteligjencen.

Dhe e kam bere....pavaresisht pasojave....
Je koke e kembe brenda me fjaline ne forme apostrofe. Ajo qe e perdhos inteligjencen ne keto rreshta eshte fakti qe e pranon qe edhe nese e posedon, nuk di ta perdoresh sepse pasojat qe heq nuk lene me vend per inteligjence.

Per tu orjentuar midis rreziqeve te meshkujve, femrat perdorin syte e tyre si sextan, sexin e tyre si busull dhe gojen e tyre si timon.
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,721
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Nuk e di por kur nje femer fillon e te ben ndonjehere pyetje si pa lidhje, fillo dysho qe ka dicka... Eshte shenjat e para te stuhise... Do te akuzoje se sben per dicka..:p
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,307
Pikët
0
Përgjigje e: Perballe Femrave

Kryesisht femrat nuk jane xheloze per inteligjence, por kur preket krevati i tyre bashkeshortor, atehere nuk ka me shpirt gjakesor se ajo.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,964
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

https://www.youtube.com/watch?v=BXV19NfP3hA
 
Top