• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perballe Femrave

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,307
Pikët
0
Përgjigje e: Perballe Femrave

Ndonjehere pyes veten te gjitha jane vajza te mira, po nga dreqin dalin grate e keqia.
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,080
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Ndonjehere pyes veten te gjitha jane vajza te mira, po nga dreqin dalin grate e keqia.
Shkaku kryesor i gabimeve te nje gruaje buron tek paditurija e te sjellurit te partnerit ne krah , kundrejt saj...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,278
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Shkaku eshte qe te gjithe gabojme,por per disa eshte e veshtire qe ti pranojne pra ka te beje me egoizem!
Ata+ato qe i nxjerrin ne pah,tregojne qe kane nje fare karakteri!
Fillim jave te kenaqshme per te fundit!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,278
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Ndonjehere pyes veten te gjitha jane vajza te mira, po nga dreqin dalin grate e keqia.
Mashkulli ka femren e tij ne krah dhe nuk ka kohe te shikoje te tjerat sepse eshte i zene me pune qe ti plotesoje deshirat,enderrat apo tekat te pares!

Zgidhje pa pik komplikimi!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,098
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Perballe Femrave

K'to nuk jane asgje, grrerri verrii te dita - dites... qe hyjne nga njeri vesh e dalin tek tjetri. looool

... Por ne momentin kur fillon e eviton orarin e gjumit, gjen justifikime/pretendime ... Do te thote qe je drejt perfundimit... ose dicka serioze nuk shkon mire.:mask:
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
48,902
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Perballe Femrave

Kryesisht femrat nuk jane xheloze per inteligjence, por kur preket krevati i tyre bashkeshortor, atehere nuk ka me shpirt gjakesor se ajo.
flisni per femrat sikur kan emocione shume te ndryshme nga nje mashkull
, e mira e femrave eshte qe sksn aq fuqi dhe testosterone qe mund te shkaktoj "derdhje gjaku" te pa pare :p...prandaj dhe burgjet perbehen me shume nga gjinia mashkullore...
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,304
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Shkaku kryesor i gabimeve te nje gruaje buron tek paditurija e te sjellurit te partnerit ne krah , kundrejt saj...
Fatkeqesisht e vertet. Meshkujt se shikojne gabimin te vetja nese femra ftohet me ta. Gjithmone do e lidhin me nje faktor te jashtem, mundesisht me nje mashkull tjeter.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,931
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Ndonjehere pyes veten te gjitha jane vajza te mira, po nga dreqin dalin grate e keqia.
Tek femra flen engjelli dhe djalli , ate qe do zgjosh ate do marresh.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,098
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Perballe Femrave

Tek femra flen engjelli dhe djalli , ate qe do zgjosh ate do marresh.
Nuk jam dakort me k'te ... gjithsesi, respektoj mendimin tend . : )
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,614
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Perballe Femrave

E dini se cfare i ndodhi atij qe me ne fund i kuptoi femrat? Vdiq nga te qeshurat perpara se t'jua tregonte te tjereve...
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,142
Pikët
113
Përgjigje e: Perballe Femrave

Loni dhe Peti ne pazarin e Fierit.

Cfare jane ato o Loni? pyet Peti
Po une them se ato jane femra o Peti.
Pse nuk thua ti qe ne qenkerkemi martuar me meshkuj.


Dea
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
..kjo duhet te jete!
femra nuk e ka brenda dhe gjithnje ndjen mungesen e dickaje dhe kerkon gjera te reja, apo ndjek moden.
ne kohen e adoleshences kur mashkulli e ploteson, kur mishi i tij puthitet ne zgaver, ajo nuk do ta pranoje
plotesine, gjetjen e saj dhe me kokefortesi, behet nervoze zonje, dhe kerkon arsye te tjera qe gjoja i mungojne.
 

LOST

1- Get out before sunrise!
Staff member
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,186
Pikët
113
Nuk eshte mire me i ndejt perballe... ?
Une i kam ndejt perhere pas... te mijave!
 
Last edited:
Top