• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Personazhet me intrigues nga kinematografia

Sinbad

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
7,196
Pikët
113
Ka qene nje film me dy femra kineze qe ishin gra te nje kinezi... njera nga keto qe hiqej sikur vdiste per ta ndihmuar doli me e ndyra... Titullin nuk ja mbaj mend filmit, por me la nje shije te hidhur intrige....
E kam pare dhe unë këtë filmin. Çik pervers si film, po i lezecem jo keq.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,783
Pikët
113
Ju vazhdoni me filmat e rinj e une si gjithmone me te vjetrit. ?

Scarlett O'Hara dhe Rhett Butler

 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,050
Pikët
113
Vendndodhja
Honolulu
Robb Stark, Game of Thrones. Ndoshta personazhi me tragjik ne TV Show.


Nuk harrohet King in the North skena

 
Top