• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po ju do vaksinoheni ?

Jorina

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,437
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
dje lexova nje lajme se Biontech shkakton te mosha 20-40 vjecare Myokarditis qe do te thot ndezje te muskulit te zemres, kjo ndodh si pasoj nese te rinjet kan ndonje grip sezonal edhe meren me sport, nese vihet vaksina e biontech shkakton te kjo grupe-moshe miokarditis ose miokarditis infarkt.
nese jeni vaksinuar edhe vazhdimisht keni ndonje koll ose ndiheni te raskapitur (simptoma gripale) te cilat vazhdojn disa dite me radhe do ishte mire sikur te konsultoheshit me doktorin e shpis edhe urgjentisht te behet nje kontroll e gjakut.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,349
Pikët
113
Donald Trump demaskon Fauçi-Auçin. Ne fund e verteta del gjithone. 🥰

 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,247
Pikët
113
dje lexova nje lajme se Biontech shkakton te mosha 20-40 vjecare Myokarditis qe do te thot ndezje te muskulit te zemres, kjo ndodh si pasoj nese te rinjet kan ndonje grip sezonal edhe meren me sport, nese vihet vaksina e biontech shkakton te kjo grupe-moshe miokarditis ose miokarditis infarkt.
nese jeni vaksinuar edhe vazhdimisht keni ndonje koll ose ndiheni te raskapitur (simptoma gripale) te cilat vazhdojn disa dite me radhe do ishte mire sikur te konsultoheshit me doktorin e shpis edhe urgjentisht te behet nje kontroll e gjakut.
E kam bere vaksinen ka plot 4 jave ose me gjate por kam nje jave me koll te leht dhe te vazhdueshem. Damnn, ne futet ne merak tani:p
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,349
Pikët
113
Çaj me gjethe pishe, qe ndihmon në efektet anesore të vax, mpiksjes se gjakut, rigjenerimit te ADN dhe RNA, pastrim mëlçie dhe plot të tjera.


80FF8977-3777-40CC-9D81-45BA4D88F909.jpeg
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,349
Pikët
113
Fauçi modifikoi virusin, po perseri Fauçi prodhoi vaksinen.

Tani sa safe eshte vaksina, e verteta do gjendet shume shpejt. Bile me shpejt se sa shpresohet.

56394FC2-5C15-4097-BDF0-43F6B70C88BF.jpeg
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,349
Pikët
113
Follow the money 💰 and you’re going to find the truth

 
Last edited:

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,101
Pikët
113
Kam takimin per dozen e pare te biontech te merkuren, do na e bejne ne pune.
Ju mjeket apo ju qe e keni bere, sa dite mund te zgjasin ose pas sa ditesh mund te dalin efektet anesore nqs ka, se dua te prenotoj te shtunen per legoland, po meqe ka nga keto lodrat e larta e te shpejta atje dhe goca vetem me mua mund te hipi (se nruja ka frike), sdo doja te prenotoja kot nqs do kete efekte qe mund te shfaqen dhe te shtunen.
Asgje perveçse te nesermen e kisha krahun pak sore.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,785
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
4 dite pasi bera Pfizer....dita e pare enjtje e lehte te krahu dhe dhimbje ne krah
dita e dyte vazhdonte dhimbja e krahut dhe mu shtua dhimbje koke dhe lodhje e pergjitheshme trupore
Dita e trete njejte me te dyten
E katerta pothuaj normalitet ...vetem pak lodhje.
me thane qe pas dozes se dyte do kem shenja me te forta pra edhe temperature ndoshta.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
13,408
Pikët
113
Kam nje mundesi qe ta bej, por kam dhe pak frik me kete mpiksjen e gjakut qe perflitet.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,785
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Kam nje mundesi qe ta bej, por kam dhe pak frik me kete mpiksjen e gjakut qe perflitet.
Beje se nuk i shpeton dot
Thone nuk eshte e detyrueshme ....por po na detyrojne ta bejme te gjithe.
Edhe une nuk doja por u detyrova ta bej per te mare ate pasaporten jeshile ...
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,101
Pikët
113
4 dite pasi bera Pfizer....dita e pare enjtje e lehte te krahu dhe dhimbje ne krah
dita e dyte vazhdonte dhimbja e krahut dhe mu shtua dhimbje koke dhe lodhje e pergjitheshme trupore
Dita e trete njejte me te dyten
E katerta pothuaj normalitet ...vetem pak lodhje.
me thane qe pas dozes se dyte do kem shenja me te forta pra edhe temperature ndoshta.
Nuk e ke kaluar covid? Se di, une nuk pata asnje shqetesim. Im shoq kishte dhimbje koke për 2 dite pas vaksines.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
13,408
Pikët
113
Beje se nuk i shpeton dot
Thone nuk eshte e detyrueshme ....por po na detyrojne ta bejme te gjithe.
Edhe une nuk doja por u detyrova ta bej per te mare ate pasaporten jeshile ...
Nese me lejojne te dal jashte po nxitoj? Ca thuhet di gje?
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,785
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Nese me lejojne te dal jashte po nxitoj? Ca thuhet di gje?
Nuk di gje te sakte....flitet per dt 1 Korrik.Mund te udhetosh dhe me tampon por me e lehte do jete me vaksinim.
Nuk e ke kaluar covid? Se di, une nuk pata asnje shqetesim. Im shoq kishte dhimbje koke për 2 dite pas vaksines.
Nuk e di ne e kam kaluar apo jo,nuk kam bere ndonje analize....besoj qe nuk e kam kaluar,perderisa me dha keto shenja llogjika me thote nuk e kam kaluar.
 
Top