• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Poezi Humoristike.

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,014
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Dashnise Virtuale....

U njohem u dashuruam
Ne forum neve te dy
Ngela tu puth telefonin
Tu menu se po tputh ty

Sa here like ti me jepje
Buza me shkonte vesh me vesh
U felliqa dhe me njerzit
Mthoshin pse me veten qesh

Cdo mengjes sa hapja syte
Vrap ke forumi me hy
Syt me beshin 2 zemra
Sapo merrja inbox nga ty

Kalun muaj shpirti im
Gjaku per ty po me vlon
Per fat keq ska hec shume shkenca
Se shtatzon do tkisha lon!*
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,514
Pikët
113
Përgjigje e: Poezi Humoristike.

Ahaha me duket eshte nje teme me poezi humoristike mes anetareve,por s'di ku gjendet...Bukur Brainiac ;) do sjell ndonje frymezim personal e une nga adoloshenca lol,kur benim sarkazem me shoqerine...Vec te gjej fletoren,s'di ku e kam vene...
 
Top