• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Praktika e boksit ne zgjedhjet e pdk-se !

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,271
Pikët
113
Grushte në Kuvendin e PDK-së në Skenderaj

Tensione dhe përplasje janë zhvilluar sot në nëndegën e Skenderajt të PDK-së, gjatë procesit të brendshëm të këtij procesi zgjedhor.
Kuvendi është ndërprerë Burime të Gazetës “Zëri” bëjnë të ditur se përkrahësit e kryetarit të Skenderajt Bekim Jasharit dhe Nuredin Lushtakut kanë sulmuar fizikisht kryetarin e të rinjve të PDK-së në Skenderaj, Alban Berisha.
Të njëjtat burime thanë se M.M dhe A.M kanë sulmuar Berishën. Këta dy janë në lidhje familjare dhe njëri prej tyre është edhe shofer i kryetarit Jashari.
"Zeri.info" ka provuar të kontaktojë edhe me kryetarin Jashari, por i njëjti nuk e ka hapur telefonin./Zeri/
_________________________________
https://zeri.info/aktuale/252548/grushte-ne-kuvendin-e-pdk-se-ne-skenderaj/

_____________________


Solla kete lajm sportiv me autorizimin e Kashtes !
 

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,451
Pikët
48
Grushte në Kuvendin e PDK-së në Skenderaj

Tensione dhe përplasje janë zhvilluar sot në nëndegën e Skenderajt të PDK-së, gjatë procesit të brendshëm të këtij procesi zgjedhor.
Kuvendi është ndërprerë Burime të Gazetës “Zëri” bëjnë të ditur se përkrahësit e kryetarit të Skenderajt Bekim Jasharit dhe Nuredin Lushtakut kanë sulmuar fizikisht kryetarin e të rinjve të PDK-së në Skenderaj, Alban Berisha.
Të njëjtat burime thanë se M.M dhe A.M kanë sulmuar Berishën. Këta dy janë në lidhje familjare dhe njëri prej tyre është edhe shofer i kryetarit Jashari.
"Zeri.info" ka provuar të kontaktojë edhe me kryetarin Jashari, por i njëjti nuk e ka hapur telefonin./Zeri/
_________________________________
https://zeri.info/aktuale/252548/grushte-ne-kuvendin-e-pdk-se-ne-skenderaj/

_____________________


Solla kete lajm sportiv me autorizimin e Kashtes !
kesaj rrene i doli boja po ku i le perleshjet e shumta po thuejse ne secilen nendeg te LDK-se qe fluturuen karrikat ne kokat e bashkpariakve bile kesaj radhe edhe femnat i organizuat qe te perdorin karrigat
 
Top