• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Premier League

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Pashe gjithe neshjen......
Ne ANGLI.....FUGOJNE 95 MINUTA,ndersa ne Itali LODHEN pa fillu neshja.
AproPO...
I UROJ=SUKSES,se ne Napoli jane JEVGJ.
Kaq.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Nuk po e kuptoj pse nuk po e shpallin akoma Liverpulin kampion.

Veshtire te vazhdoje kampionati por edhe nese vazhdon s’ka cfare te ndryshoj ne tabele.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Nuk po e kuptoj pse nuk po e shpallin akoma Liverpulin kampion.

Veshtire te vazhdoje kampionati por edhe nese vazhdon s’ka cfare te ndryshoj ne tabele.
Duhet te vazhdoje per biznes, e drejta televizive e ndeshjeve, marketingu i markave adidas, nike... Etj etj
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Duhet te vazhdoje per biznes, e drejta televizive e ndeshjeve, marketingu i markave adidas, nike... Etj etj
Stervitjet i paskan leju por me 100 kushte mbrapa. Jane keq me kohen se kane mbet edhe 10 xhiro deri ne fund. Nejse te shofim.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Zyrtarisht ndeshjet ne Angli fillojne me 17 qershor, pa tifoz dhe me nje varg masash per futbollistet. Njera nder to... kush peshtyen ne fushe perjashtohet direkt. Lol
Vetem kush luan futboll e kupton sa e veshtire do te jete kjo. Ndodh pa vetedije.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Zyrtarisht ndeshjet ne Angli fillojne me 17 qershor, pa tifoz dhe me nje varg masash per futbollistet. Njera nder to... kush peshtyen ne fushe perjashtohet direkt. Lol
Vetem kush luan futboll e kupton sa e veshtire do te jete kjo. Ndodh pa vetedije.
Do me vinte MORTJE po mos ta merrnin REDS.As per ekipin TIM nuk do merzitesha.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Do me vinte MORTJE po mos ta merrnin REDS.As per ekipin TIM nuk do merzitesha.
E merr edhe Juve besoj.

Edhe pse Lazio ka qene ekipi me simpatik ne europe gjate ketij sezoni, e veshtire ta mbaj tempon deri ne fund.
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
E merr edhe Juve besoj.

Edhe pse Lazio ka qene ekipi me simpatik ne europe gjate ketij sezoni, e veshtire ta mbaj tempon deri ne fund.
Se kam ndjekur FARE Serie A.
Edhe po se morem,nuk bohet qameti.
Ndersa per REDS do ishte zhgenjim(i DETYRUAR).
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Fansat e Liverpool ne trans sonte. Pas 30 viteve pritje me shume merite u shpallen serish kampion.

Meritat kryesore i ka Klopp por edhe Xherdan Shaqiri qe ia shton zarin secilit ekip. Lol
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Fansat e Liverpool ne trans sonte. Pas 30 viteve pritje me shume merite u shpallen serish kampion.

Meritat kryesore i ka Klopp por edhe Xherdan Shaqiri qe ia shton zarin secilit ekip. Lol
vetëm ai që ska pikë merite në atë ekip.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Ekipi i HISTORISE....


PS...2.28 SEKONDA.....ANFIELD 4 YOU=Comme ON.

GRATULIERE.

FAZITI....Jurgen Klopp is a brilliant manager.God bless this man and his huge HEART.

PS....STATUJE.


URIME....TIFOZAVE te.............REDS.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Guardioles i boni mire virusi.

5 te buta sonte konder Newcastle.
 
Top