• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Problem me webin

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
Mos u streso @Mandi se s'kam pune me ty kesaj radhe. Lol

@busavata e kam hapur nje teme me titull 'movie soundtracks' por nuk po e gjej.

E ka arrit maksimumin e postimeve apo cka ka ndodh me fatin e saj?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,688
Pikët
113
Vendndodhja
Mos u streso @Mandi se s'kam pune me ty kesaj radhe. Lol

@busavata e kam hapur nje teme me titull 'movie soundtracks' por nuk po e gjej.

E ka arrit maksimumin e postimeve apo cka ka ndodh me fatin e saj?
Me kete titull Rex nuk me rezulton asnje teme e hapur nga ty. E vetmja eshte kjo qe ka hapur Yoko.

 
  • Like
Reactions: Rex

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,706
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Që nga dje vura re që nuk është e mundshme kontrolli i komente të secilit antarë në një temë të caktuar.
U mundova ta kërkoj opsionin në disa platforma kërkimi, por është e pamundur.
Pardje ishte si opsion nga që kërkova komentet e njërit nga antarët për të gjetur përgjigjet për pyetjet e kërkuara.
Mos vallë ka ndryshuar gjë në rregulloren e kërkimit
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,786
Pikët
113
Që nga dje vura re që nuk është e mundshme kontrolli i komente të secilit antarë në një temë të caktuar.
U mundova ta kërkoj opsionin në disa platforma kërkimi, por është e pamundur.
Pardje ishte si opsion nga që kërkova komentet e njërit nga antarët për të gjetur përgjigjet për pyetjet e kërkuara.
Mos vallë ka ndryshuar gjë në rregulloren e kërkimit
Sh gjera kërkon dhe ti na jeta mo plak 😂
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,688
Pikët
113
Vendndodhja
Që nga dje vura re që nuk është e mundshme kontrolli i komente të secilit antarë në një temë të caktuar.
U mundova ta kërkoj opsionin në disa platforma kërkimi, por është e pamundur.
Pardje ishte si opsion nga që kërkova komentet e njërit nga antarët për të gjetur përgjigjet për pyetjet e kërkuara.
Mos vallë ka ndryshuar gjë në rregulloren e kërkimit
Pershendetje par!
Eshte e vertet qe ai opsion nuk eshte me, sepse kohet e fundit jepte error ne server. Gjithsesi jam ne pritje te nje versioni me te ri per ti bere update dhe per ta riaktivizuar serishte.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,706
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Sh gjera kërkon dhe ti na jeta mo plak 😂
Thashë se mos u heq për arsyen time që kërkova komentet specifike për të gjetur komentet e njëantari që bie në kundërshtim me atë ç'ka thotë.
Sigurisht edhe unë do prisja çdonjërin ta bënte diçka të tillë dhe të më kundërshtonte për kontraditat që mund të bie nga njëri koment tek tjetri.
Të luash me fjalë për ti iku thelbit nuk është e saktë, por kur nuk arrin ti lexosh komentet e mëparshme i bie vlera komunikimit.
Me t'mira!
 
Top