• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Propozimi yt.

Performer

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
32,071
Pikët
113
Përgjigje e: Propozimi yt.

Ali Ajeti dhe çeta e Llapit ishin nismëtarët e parë të krijimit të UÇK-së.
ky po qe esht propozim -qesh- ke ngaterruar teme o akrep :d
 
Last edited by a moderator:

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,922
Pikët
113
Përgjigje e: Propozimi yt.

ky po qe esht propozim -qesh- ke ngaterruar teme o akrep :d
Mos do tingëllonte më mirë propozimi:
Hashim Thaçi çlirimtari dhe themeluesi i shtetit të Kosovës? :d

P.s. Mos u shqetso se nuk kam ngatërruar asgjë.
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,582
Pikët
113
Përgjigje e: Propozimi yt.

.....
Akrep... :d
T'hengert mortja ty, plasa tuj qesh ne kete ore te vone....ku i gjen metaforat e tilla or aman ??? Uhhh sa qesha me lot...
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
48,862
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Je mjaft burre te humbesh lirine, kenaqsine, qelizat e trurit, dhe qetesine shpirterote per mua? Thuaj po se te vrava
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,922
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Propozimi yt.

Je mjaft burre te humbesh lirine, kenaqsine, qelizat e trurit, dhe qetesine shpirterote per mua? Thuaj po se te vrava
Ky është propozim vlonjat? Nuk më duket, nuk e tjerr kaq gjatë Vlora.
Vetëm "thuaj po se të vrava" është pjesa vlonjate. :D
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Përgjigje e: Propozimi yt.

Mora ne dore telefonin dhe me nje ze qe mos te lija pershtypjen e ankthit ne te i thashe: Pergatitu qe bota jote te perfundoje ashtu sic e ke njohur deri me sot. Jam me barre. Kur te kthehesh ne Shqiperi hajde me unaze dhe kerkoi doren time babait tim sipas zakonit. Pas nje heshtje te gjate ai me thote: Cfare ke veshur ne keto momente ?

Nuk e harroj. Kisha veshur cizme te bardha, bluze deveje te bardhe, nje fund deveje gri deri ne fund te kembeve dhe nje pallto te zeze stofi deri ne fund te kembeve.


Dea
Nuk eshte puna ime .... Ai erdhi ? Me unaze ? Dhe bota e tij perfundoi ? Ai i dashuri qe te dhuroi tutat qe mund te hiqje mbathjet pa hequr tutat? Goca lindi ne Greqi ?Ajo pronarja greke me ate emrin e bukur [email protected]@s ? Bete dhe nje djale me vone? Adea. Me fal se nuk eshte puna ime. Diku ke shkruar se nuk je me me kete tipin e unazes.Ai qe rregullonte psihinen ku ti laheshe dhe nudo dhe te tha ngrije pak fundin se me duhet trapani i atyre ustallareve? Divorc apo jo ? Po ai qerraxhiu qe flinte me te dashuren (dhe e bente te ulurinte naten) dhe kjo ndodhi direkt pas divorcit ..... Ti ne fakt e kishe nje pervoje ngarkim shkarkimi rrobash(mbas divrcit te dikujt), ne mes te dimrit te motres se-ishit qe diku del me emrin rubi im ? (pse me te vogel r dhe jo R emri i tij?)

P.S.
Mos trego kaq shume per veten.Kete t'a them me sinqeritet. Eshte njesoj si te tregoj une sa shoqe kineze kam. Keto dreq jane te gjitha njesoj.Une kam ca kohe qe po banoj ketu. Shiko me poshte.

HTML:
https://insajderi.com/qyteti-kinez-ku-meshkujt-kane-nga-tre-te-dashura/

Njëri nga banorët e qytetit Dongguan, në provincën Guangdong të Kinës, shprehet për media se do të ishte e “turpshme” të kesh vetëm një të dashur.

Kjo ndodh për të çekuilibrit të madh gjinor në këtë provincë ku sipas raporteve ka 89 meshkuj në 100 femra, shkruan The Independent.

Një nga banorët e kësaj province tha për njërin nga televizionet lokale se ishte më e lehtë të gjeje femër sesa punë, kurse një tjetër thotë se ka shumë femra në qytetin Dongguan të cilat nuk duan para por burra.

Në këtë rajon femrat trajtohen si më të besueshme nga punëdhënësit, dhe ato paguajnë shpesh shpenzimet e burrave të cilët kryejnë punë të thjeshta dhe të zakonshme.
Kjo foto eshte bere ne tavoline ku jam dhe une(une nuk dulem se eshte prere foto). Ajo kinzeka me gote ne dore, po me shikon mua dhe tjetra shikon kete kinezin me kurriz.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,142
Pikët
113
Përgjigje e: Propozimi yt.

Sa makina mbushe me benzine gjate nates?


Dea
 
Top