• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse tradhtojnë Meshkujt?

Xhenet

Amoureus ❤️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,146
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Kur lexoja libra nga autoret shqiptar ,ose kur flitej per trimerin e tyre,besa bese, Shqiptarija para feve...Thoja ska si ne ndjehesha krenare🇦🇱 Tani kur lexoje qfar po bejn politikanet, korupcioni,droga vrasjet ...Si dhe disa komente te neveritshme , te pista,plot paragjykime neper portalje😡
Turperohem per to
 

Xhenet

Amoureus ❤️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,146
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Kur lexoja libra nga autoret shqiptar ,ose kur flitej per trimerin e tyre,besa bese, Shqiptarija para feve...Thoja ska si ne ndjehesha krenare🇦🇱 Tani kur lexoje qfar po bejn politikanet, korupcioni,droga vrasjet ...Si dhe disa komente te neveritshme , te pista,plot paragjykime neper portalje😡
Turperohem per to
PS : E gjitha kjo qe po ndodhe edhe tradhetojn,po shyqyr Zotit JO te gjithe ☺
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,961
Pikët
113
Nuk tradhëtojnë as meshkujt as femrat...kur nuk e di pala tjetër. ``fumato``
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
1,975
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Nese i pyesim Femrat cfare presin nga nje Mashkull, shumica prej tyre do thuan ( te jet besnik) :D
pikerisht ketu qendron edhe problemi se shumica e Meshkujve nuk jan besnik madje e kan goxha problem te madh te qendrojn besnik, pse?
Nuk tradhtojne meshkujt, tradhtojne shqiptaret e te dy gjinive.

Keshtu na rriten e na mesuan neve, qe lumturia njeriut i lind ne stomak dhe i kalon nga kofshet.... ca pret nga ky lloj mentaliteti ti?

Andej nga veriu i Evropes, si meshkujt si femrat jane shume me liberale ne mendje, por kur jane te lidhur nuk shikojne shume per gili-vili. Edhe kur gjejne dike tjeter te ndajne. Kurse ne Shqiperi, bushtra me e madhe e lagjes i pergjerohet burrit se ajo eshte vete Shen Meria.... kurse kurvaret bejne si shenjte.

Me keto modele kultivohet ai popull, te tille burra e gra prodhon me shumice. Nga 10 shqiptare qe njoh une ketu ku banoj, 6 e kane tradhtuar gruan ne veper, 9 e tradhtojne cdo dite me fjale (e me shpirt). Mirepo e kam te pamundur ta besoj se grate e tyre, te edukuara me modelet shqiptare, jane aq ndryshe nga burrat.

Thjesht roli i gruas nga ai i burrit ndryshon ne Shqiperi, por parimi/modeli qe lumturia lind ne stomak dhe kalon nga kofshet eshte i njejte per te gjithe banoret e atij vendi. Po te mendosh ndryshe te shpallin skizofren e psikopat atje... mund edhe te te burgosin.
 
Last edited:

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,247
Pikët
113
Nuk eshte dicka specifike e njeres gjini apo tjetres, nje perqindje e femrave dhe e meshkujve kan epsh seksual te jashtzakonshem dhe nuk i ndalon kush dot pa bere ate qe ata mendojn ta bejn dite e nate. Eshte edhe monotonia qe shtyn njerzit ne perversitet, kur nuk ben dicka qe ta terheq vemendjen dhe emocionet me shume se epshi per seksin dita dites thejsht nuk ke shpetim,lol
Prandaj bixhozi te ben njeri te ndershem,lol
 

Jorina

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,437
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
Nuk tradhtojne meshkujt, tradhtojne shqiptaret e te dy gjinive.

Keshtu na rriten e na mesuan neve, qe lumturia njeriut i lind ne stomak dhe i kalon nga kofshet.... ca pret nga ky lloj mentaliteti ti?

Andej nga veriu i Evropes, si meshkujt si femrat jane shume me liberale ne mendje, por kur jane te lidhur nuk shikojne shume per gili-vili. Edhe kur gjejne dike tjeter te ndajne. Kurse ne Shqiperi, bushtra me e madhe e lagjes i pergjerohet burrit se ajo eshte vete Shen Meria.... kurse kurvaret bejne si shenjte.

Me keto modele kultivohet ai popull, te tille burra e gra prodhon me shumice. Nga 10 shqiptare qe njoh une ketu ku banoj, 6 e kane tradhtuar gruan ne veper, 9 e tradhtojne cdo dite me fjale (e me shpirt). Mirepo e kam te pamundur ta besoj se grate e tyre, te edukuara me modelet shqiptare, jane aq ndryshe nga burrat.

Thjesht roli i gruas nga ai i burrit ndryshon ne Shqiperi, por parimi/modeli qe lumturia lind ne stomak dhe kalon nga kofshet eshte i njejte per te gjithe banoret e atij vendi. Po te mendosh ndryshe te shpallin skizofren e psikopat atje... mund edhe te te burgosin.
faleminderit per repliken, une gjithmon kam pas rrespekt per postimet qe ben te ky forum sepse nenpermjet postimeve te tuja e shoh nje njeri shume intelektual dhe qe shikon pertej atyre shqisave qe na drejtojn ne shumicen e rasteve drejt epshit.
une nuk kam qen kurr ne shqiperi edhe mentalitetin e shqiptarve nga shqiperia e kam krijuar nje opinion nga ato qe kam par online ose le te themi ne virtualitet edhe nuk di te flase shume per kete teme, por une gjithsesi kam besim te plote ne ate qe e thua ti se edhe femra edhe meshkujt jan te atill njerz imoral dhe kan asnje problemin me minimal me ndergjegjen e tyre ose moralin e tyre ta zavendesojn partnerin.
ne fakte nga inteligjenca e ulet nuk ke cfare te presesh, se njerzit qe jan si puna ime kan par disa gjera ne jete asnjehere nuk do ta merja guximin te futem ne nje lidhje edhe te keqperdor emocionet, ndjenjat e pales tjeter vetem sa per te shtyr kohen ose per te ritur egon tim.
karakteri im nuk e lejon dicka te atill, prandaj jam e mendimit se kur dicka nuk funksionon qoft nje martes ose nje lidhje ndahu edhe bej cte duash, por kto qe ligaviten sa andej sa kendej, lere qe jan te shpifur nga paraqitja por edhe inteligjenca e tyre len per te deshiruar ndersa per pjesen e moralit dhe te karakterit mos te diskutojm fare.
per mua quhet edhe tradhti ose te pakten tentim tradhtije edhe kto qe ligaviten te ky forum edhe ne jeten e perditshme kan nje partner/re!
normalisht se atyre nuk do ju vije mire kur te lexojn kte qe sa po thash edhe do mundohen te hakmeren qoft sot, neser ose ditet ne vazhdim ama te them te drejten me falni per fjalorin NUK ME PLAS FARE le te vdesin ne injorancen e tyre!

Dashuria ka qen eshte edhe do te jete githmon e verber.
 
Top