• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Punime te reja 2019

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,784
Pikët
113
Vaksina ruhet ne frigorifer ne temperature shume te ulet.
Pamja poshte,nje magazine me frigorifera qe ruajne vaksinat,
ne Puurs,Belgjike.
 
Top