• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qellimi i maskes eshte vaksina, qellimi i vaksines eshte genocidi.

Eba

V.I.P
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
3,076
Pikët
113
Epo aty nuk perdhonohet me teper se gjysma e grave nga burrat,..:D::D:D
Grate u bejne zbor burrave po nejse se fillon diskutimi dege me dege. Prape sma the. Ti blen e nuk shet, kshu ma ke bere edhe me shenjen e horoskopit. Nuk je korrekt Doga!😎
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
31,946
Pikët
113
Grate u bejne zbor burrave po nejse se fillon diskutimi dege me dege. Prape sma the. Ti blen e nuk shet, kshu ma ke bere edhe me shenjen e horoskopit. Nuk je korrekt Doga!😎
Nuk me ka ec asiher me shigjetaret,..:p

Kthjellohu, kthjellohu ku ke qon tjeter, kee vere,..lol

Aaa, ceri bane re?...lol
 

Eba

V.I.P
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
3,076
Pikët
113
Nuk me ka ec asiher me shigjetaret,..:p

Kthjellohu, kthjellohu ku ke qon tjeter, kee vere,..lol

Aaa, ceri bane re?...lol
e mo mire sikur do behemi shok te ngushte edhe nuk duron dot shigjetaret e si do ia besh. Nuk te jap me informacione😂
Je patrioti im haje bugace edhe ti ne pushim te madh?
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113
@Bad_Teacher @cool_shqype
Nje tjeter i pa bes. Nje tjeter grack.Republican Florida Governor DeSantis signs FORCED VACCINATIONS AND QUARANTINES. SEE PAGES 38 AND 39

https://www.flsenate.gov/Session/Bill/2021/2006/BillText/er/PDF

.
7 4. Ordering an individual to be examined, tested,
1098 vaccinated, treated, isolated, or quarantined for communicable
1099 diseases that have significant morbidity or mortality and
1100 present a severe danger to public health. Individuals who are
1101 unable or unwilling to be examined, tested, vaccinated, or
1102 treated for reasons of health, religion, or conscience may be
ENROLLED
1103 subjected to isolation or quarantine.
1104 a. Examination, testing, vaccination, or treatment may be
1105 performed by any qualified person authorized by the State Health
1106 Officer.
1107 b. If the individual poses a danger to the public health,
1108 the State Health Officer may subject the individual to isolation
1109 or quarantine. If there is no practical method to isolate or
1110 quarantine the individual, the State Health Officer may use any
1111 means necessary to vaccinate or treat the individual.
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,780
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
"Qellimi i maskes eshte vaksina, qellimi i vaksines eshte genocidi."

s'na the cili isht qellimi i gjenocidit mo?
 
Top